خدمات

کلینیک زیبایی دکتر سمیرا همتی در خدمت شماست.

مزوتراپی

مزوتراپی

امروزه اگر فردی به دلیل هر نوع اختلالی دچار چاقی موضعی باشد، خوشبختانه با پیشرفت های علم و تکنولوژی شاهد دستگاه های مختلفی در حوزه پیکر تراشی هستیم که چربی های موضعی فرد را تخلیه کرده و به بدن فرد فرم می دهد. همچنین توسط افراد متخصص انجام می شود که تا جای ممکن عوارض آن کاهش یابد.

جزئیات بیشتر
کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

در روش کربوکسی تراپی گاز کربن دی اکسید به لایه های زیرین پوست تزریق میشود و جوانسازی با استفاده از واکنش طبیعی بدن انجام می شود. این روش کاربردهای فراوانی در حوزه پزشکی و زیبایی دارد که از انواع کاربرد های زیبایی آن می توان به رفع چین و چروک،درمان شل شدگی پوست و جوانسازی اشاره کرد.

جزئیات بیشتر
لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد موهای زائد بدن وجود دارد که همه انها به صورت موقتی هستند و پس از مدتی مو ها دوباره رشد می کنند. لیزر با اثر گذاشتن روی ملانین های موجود در ریشه مو در نهایت موجب نابود شدن ریشه مو می شود که در افرادی که موهای تیره تر و ضخیم تری دارند تاثیر بهتری دارد.

جزئیات بیشتر

همه به دنبال زیبایی هستند شما چطور؟

مراحل پاکسازی و فشیال پوست چیست؟

امروزه داشتن پوستی شاداب و بی نقص اهمیت ویژه ای پیدا کرده است و برای دستیابی به آن می توانید از پاکسازی و فشیال پوست استفاده کنید. فشیال با هدف لطافت و شادابی پوست انجام میشود که مراحل ان شامل پاکسازی پوست، بخار دهی، لایه برداری، استخراج، ماساژ صورت و ماسک صورت می شود.

خدمات بوتاکس

مزونیدلینگ

یکی از جدیدترین روش ها برای جوانسازی پوست مزونیدلینگ میباشد، مزونیدلینگ علاوه بر حجوانسازی پوست یکی از روش هایی است که به رشد موها نیز کمک میکند.

خدمات بوتاکس

بوتاکس

بوتاکس روشی برای جوانسازی پوست میباشد و روشی موثر برای جلوگیری از پیری پوست استفاده میشود و یکی از محبوب ترین روش های جوانسازی پوئست نیز میباشد.

خدمات بوتاکس

میکرونیدلینگ

شادابی و زیبایی پوست اهمیت خیلی زیبادی در بین زنان و مردان دارد چرا که تاثیر زیادی در زیبایی فرد خواهد داشت، میکرونیدلینگ یکی از موثر ترین روش های موثر جوانسازی پوست معرفی شده است.