کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی

فهرست مطالب

به طور کلی کربوکسی تراپی از روش‌ های درمانی غیر تهاجمی می باشد که با استفاده از کربن تغییرات چشمگیری را در سطح پوست به وجود می آورد.

اگر به دنبال روشی برای جوان سازی پوست و نواحی مختلف بدن تان هستید می توانید با استفاده از این روش که کاملا کمتر تهاجمی است اقدام به زیبا سازی کنید و در یک جلسه مشاوره و انتظاراتی که از پوست تان دارید را به پزشک مربوطه بگویید تا ایشان شما را راهنمایی کند.

کربوکسی تراپی از جدیدترین روش های درمانی است که در دهه ۹۰ در فرانسه معرفی شد اثر بخشی آن به اندازه قابل توجه است که در حال حاضر در سراسر دنیا از آن استفاده می کنند در این روش برای جوانسازی پوست  اکسید کربن را به صورت مستقیم به زیر پوست تزریق می کنند.

این عمل در هر نقطه از بدن مثل بازو و گردن ها باسن و قابل اجرا است.

 گاز دی اکسید کربن می تواند در مناطق ظریفی مثل پوست و اطراف چشم هم تزریق شود و اثرات فوق العاده به جا بگذارد از این درمان به من به منظور کم کردن سلولیت و چربی جای آکنه افتادگی پوست خطوط چین و چروک و تیرگی و گودی زیر چشم استفاده می شود.

بدن ما به صورت طبیعی این گاز را تولید می‌کند یعنی هر چقدر میزان کربن دی اکسید وارد بدن شود هیچ واکنشی با بدن ما به وجود نمی آورد و فرق نمی‌کند که چند دوز از این ماده به بدن تزریق گردیده است می‌توان اطمینان داشت که هیچ واکنشی را برای بدن ندارد و بدن به خوبی می‌تواند آن را بپذیرند.

بنابراین درمان به واسطه این روش عوارض جانبی بسیار کمی دارد همانطور که گفته شد در این روش به ناحیه ای که مدنظر است کربن دی اکسید را تنظیم می کند.

 اگرچه این ماده در بدن تولید می شود اما اگر بیش از حد تزریق شود بدن و مجبور می کند که واکنش نشان بدهد زمانی که این وارد بدن می شود سیستم گردش خون در آن ناحیه شروع به اکسیژن رسانی می کند.

بدن به منظور کمبود اکسیژن در آن ناحیه گردش خون بیشتری را به آن منطقه انجام می دهد رگ های خونی در آن ناحیه پر می شوند و اکسیژن در محدوده بیشتر میشود به همین دلیل تعداد تولید کلاژن در منطقه تزریق شده بالا می رود.

کلاژن یکی از اساسی ترین پروتئین ها برای زیبا شدن و صاف شدن پوست است بسته به اینکه درمان برای چه قسمتی مورد نظر میزان است میزان کربن متفاوت است به عنوان مثال برای کم کردن رسوبات چربی و درمان سلولیت و حجم بیشتر از یک سطح کربن احتیاج است این ماده به سلول‌های چربی حمله می کند و می تواند آنها را از بشکند به همین ترتیب می تواند چربی صورت بگیرد.

 درمان کربوکسی تراپی نسبتا خیلی سریع انجام می‌شود و چیزی حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه نیاز است. به واسطه این لوله های استیل و سوزن هایی که خیلی نازک هستند در زیر پوست تزریق می کنند در طی در مورد احساس درد و سوزش و فشار به آن ناحیه طبیعی است البته درد ناشی از آن با استفاده از کرم های بی حسی از بین می رود.

در تزریق امکان دارد احساس فشار در زیر پوست را داشته باشید که بعد از درمان هم ممکن است در همان ناحیه دچار کبودی یا مقداری کمی ورم شوید که ظرف ۲۴ ساعت از بین خواهد رفت.

با توجه به اینکه این عمل تهاجمی از عوارض خاصی هم ندارد و برای تمامی افراد می توان استفاده شود با این وجود اگر در یکی از علائم را داشتید  بهتر است که این موضوع را به پزشک بگویید تا تشخیص نهایی را برای  انجام دادن این روش بر روی پوستتان پزشک بدهد .

افرادی که زخم فعال در ناحیه تحت درمان دارند افرادی که مشکلات کلیوی دارند و تحت عمل دیالیز هستند افرادی که دارو های شیمی درمانی را پشت سر به سر گذاشته اند یا در حال انجام این دوره ها هستند خانم های باردار و خانم های شیرده نمی‌توانند این کار را انجام دهند افرادی که مشکلات صرع و مغز دارند.

کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی واژن از بهترین روش ‌ها برای جوانسازی است که با بالا رفتن سن و افزایش سن پوست دچار مشکلاتی می شود و این تیرگی ها امکان دارد بیش تر شود.

چین و چروک های سطحی و عمیق در ناحیه واژینال برای خانم ها اتفاق بیفتد در واقع پوست آن حالت زیبایی و شادابی خود را از دست خواهد داد واژن یکی از اندام های سریعاً به دلیل افزایش سن و همچنین مشکلات هورمونی و ژنتیکی دچار چین و چروک می شود.

روش های زیادی برای جوانسازی واژن و رفع تیرگی ها دیده می شود که در این قسمت قصد داریم اطلاعات بیشتری در رابطه با کربوکسی تراپی واژن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

برای جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی از بی خطر ترین و ایمن ترین روش های استفاده از دستگاه کربوکسی تراپی و تزریق انجام می شود و ناحیه واژینال را گردش خون بیشتر می‌شود.

به همین دلیل می‌تواند تغییر رنگ بدهد با بالا رفتن سن دچار مشکلاتی می شود تیرگی  که در نواحی به وجود می آید به دلیل وجود رنگدانه های بیشتر در آن منطقه است.

خانم ها در برخی از مواقع امکان دارد از این موضوع خجالت بکشند و اعتماد به نفس شان از بین برود اما امروزه با پیشرفت علم این روش به کمک این افراد آمده است .

 تعداد زیادی از بانوان در ابتدایی زندگی خود پوستی تیره دارند و بر اساس ژنتیکی که پوستشان ممکن است دچار تیرگی شوند.

در برخی از مواقع افزایش سند یکی از دلایل به وجود آمدن این تیرگی ها هستند به همین علت است که در این مواقع پزشک آنها معمولاً لابیاپلاستی همراه با کربوکسی تراپی را پیشنهاد می‌دهد.

 نکته مورد توجه برای انواع جراحی زیبایی در ناحیه تناسلی خانم ها این است که حتما باید زیر نظر یک متخصص زنان و زایمان که تجربه و مهارت کافی در این زمینه را دارد انجام شود در این روش به  این گونه از گاز کربن دی اکسید را به واسطه سوزن های مخصوص و بسیار ظریف در قسمتی که تحت درمان است وارد می‌کنند.

به جریان خون در آن ناحیه افزایش پیدا می‌کند و همین دلیل بافت آن قسمت ترمیم می شود و رنگش تغییر پیدا می کند

این دستگاه داره مخزنی است که گاز کربنیک در نگهداری می شود و لوله ها میزان کربن دی اکسید را کنترل می نمایند این که چه قدر و چه میزان کربن دی اکسید به ناحیه تزریق شود بنا به تشخیص پزشک متغیر خواهد بود و کربوکسی تراپی مزایای خاصی برای واژن دارد می تواند خشکی واژن را درمان کند و از بین بردن خارش درد در زمان برقراری رابطه جنسی کمک می کند افزایش زیبایی واژن به لحاظ رنگ و ظاهری را در پی دارد جذابیت جنسی را زیاد می کند.

 تقویت نقطه جی برای لذت بیشتر و میل جنسی در زمان برقراری رابطه جنسی افزایش پیدا می کند و چین و چروک و افتادگی و همچنین شل بودن ناحیه و اطراف واژن به واسطه آن انجام می‌شود و و به رفع نا زیبایی می پردازد.

به از بین بردن سلولیت ها و جوانسازی ناحیه اطراف واژن رفع تیرگی پوست ناحیه واژن ترمیم زخم های ایجاد شده بر روی پوست ناحیه واژن و درمان آن درمانی سرپایی و بدون نیاز به بستری است جوانسازی و روشن کردن پوست را به همراه دارد و البته درد بسیار کمی دارد و روشی کوتاه مدت با کمترین خونریزی است که اثرات فوق العاده را به جا می گذارد می باشد.

کربوکسی تراپی زیر بغل

کربوکسی تراپی زیر بغل

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که در برخی از نقاط پوستتان دچار تیرگی های خاص شده اید و همین امر باعث نگرانی ها و کاهش اعتماد به نفس می شود.

 قسمت هایی که دچار تیرگی میشود زیر بغل است که بنا به دلیل خاصی این اتفاق برایش می‌افتد مثلاً اصلاح به واسطه ی تیغ از عواملی که در تیرگی پوست زیر بغل موثر است استفاده از تیغ برای اصلاح کردن به اینکه فقط مو را از ساقه جدا می کند مو در پوست می ماند و مرور زمان ضخیم‌تر می‌شود و تیرگی‌ هایی را ایجاد می‌کند.

به همین دلیل باعث تیرگی های زیر بغل میشود عوامل خارجی دیگر باعث تیرگی پوست می شود این عوامل مثل تابش اشعه های خورشید و نشان های دیگر هست.

 استفاده از اسپری ها و در آنها به دلیل اینکه دارای مواد شیمیایی هستند به مرور زمان باعث به وجود آمدن تیرگی ها در ناحیه زیر بغل میشود و تغییر رنگ را در این ناحیه به وجود می‌آورد.

از دیگر عواملی که در تیرگی پوست است وجود سلول‌های مرده است که با کشیدن پارچه ضخیم و لیف بر روی آن می توان آن را تمیز کرد.

 افزایش وزن و چاقی بیش از حد در افرادی که دیابت دارند این تیرگی را بیشتر دیده می شود پس از اینکه دلیل تیرگی های زیر بغل زنان را متوجه شدیم باید به فکر درمان آن باشیم به در همین راستا یکی از روش هایی که بسیار تاثیرگذار است و طرفداران زیادی را پیدا کرده است کربوکسی تراپی می باشد.

 در تعریف ساده به عمل تزریق مستقیم به زیر پوست کربوکسی تراپی می گویند مزایای کربوکسی تراپی برای زیر بغل شامل درمان بدون خطر رفع تیرگی پوست در سریع ترین زمان ممکن هزینه های نسبتاً پایین و به صرفه بودن آن است این کربوکسی تراپی برای افراد زیر ممنوع است.

خانم های باردار بیماران مبتلا به سرطان بیماران مبتلا به سردرد افرادی که دارای مشکلات به قلبی و عروقی هستند عفونت های پوستی افراد مبتلا به دیابت باید به این نکته توجه کنید که کربوکسی تراپی زیر بغل درد خفیفی دارند و بیشتر حالت عجیبی به شما می دهند.

چون یک گاز با فشار به زیر پوست تزریق می‌شود و این حالت کاملا موقتی است و بعد از چند ساعت کاملا از بین میرود.

 تیرگی زیر بغل از مشکلاتی است که اکثر افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند. عوامل به وجود آورنده آن می تواند داخلی و خارجی باشد یکی از راه های حل این مشکل استفاده از روش کربوکسی تراپی که با توجه به درمان تیرگی پوست و هم چنین قیمتی که دارد محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

عوارض در استفاده از این روش کم است کربوکسی تراپی زیر بغل تنها یکی از راه های رفع این مشکل می باشد و بسیاری از راه های دیگر هستند که بسته به انتخاب خودشان پیشنهاد پزشک می توانید آن را انجام بدهید

کربوکسی تراپی سلولیت

کربوکسی تراپی سلولیت

سلولیت به تغییراتی در پوست می گوید که ظاهری غیرعادی و مواج در زیر پوست به وجود می‌آورد ۸۰ در صد خانم ها بعد از بلوغ این عارضه را در ظاهر خود میابند.

درمان زیادی برای سلولیت آب وجود دارد از جمله رژیم های غذایی مناسب فعالیت های فیزیکی خواص ماساژ مواد موضعی استفاده از درمان رادیوفرکانسی و کربوگسی تراپی تابش نور و تزریق کربن دی اکسید به زیر پوست با کربوکسی تراپی گفته می شود.

 این تکنیک در سال ۱۹۳۲ در کشور فرانسه ابداع شد.

این تکنیک یک عمل جراحی زیر پوستی بود که با به کارگیری حمام هایی که آب داغ کربن داشتند برای درمان سلولیت ها استفاده می شد این تکنیک برای درمان بیماری های شریانی و زخم قابل استفاده بود و نتایج به دست آمده بسیار متفاوت است.

امروزه شیوه های جدیدی برای تزریق گاز دی اکسید کربن به وجود آمده است این گاز ها طبیعی است به راحتی می توان سلول ها را در هم بشکند و چربی های زیر پوست را آب کند.

سلول های بدن در مقابله با کربن دی اکسید درهم می شکند و گلبول های قرمز خون به واسطه اکسیژن هایی که دریافت می شود به پوست منتقل می‌شوند و گلبول ها در سطح کربن را از سلول تحویل می‌گیرند و به ریه ها می رساند و از طریق بازدم از بدن خارج می شود گردش خون ضعیف می شود.

امکان تزریق کربن دی اکسید پیکا بازو باسن نشانه گردن ران وجود دارد سلولیت از رسوب بافت چربی در زیر پوست به وجود می‌آید که ۸۰ تا ۹۰ درصد از خانم های بالغ با این رسوبات دست و پنجه نرم می کند اگرچه فرآیند آن عوارض خاصی نخواهد داشت.

کربوکسی تراپی غبغب

غبغب یک لایه چربی است که خطری برای فرد به وجود نمی آورد.

از نظر پزشکی آن را بررسی کنیم هیچ گونه نشانه ای از اختلال سلامتی برای شما ندارد اما میزان چربی در قبل از هر فرد را تحت تاثیر قرار بدهد دلیل زیادی برای ایجاد غبغب وجود دارد اما افزایش وزن مهمترین آنها هستند.

در گذشته رفع غبغب بدون ورزش و روش های سنتی به امکان پذیر نبود اما با پیشرفت علم و طی یک فرایند کوچک می توان غبغب را از بین برد و رفع غبغب با لیزر امکان پذیر است اما در حال حاضر یکی از روش هایی که بسیار موثر است و محبوبیت ویژه پیدا کرده است کربوکسی تراپی غبغب است که بسیار کاربرد دارد.

علل ایجاد غبغب

علل ایجاد غبغب

اگر سر خود را بیش از اندازه به سمت پایین نگه می ‌دارید ماهیچه های گردن آسیب می بیند و غبغب شما به مرور زمان بزرگتر می شود و چربی را در این منطقه بیشتر تجمع پیدا می‌کند.

برخی از بیماری‌ها و اندازه غبغب تاثیر گذار هستند بیماری هایی مثل کم کاری تیروئید اختلالات کلیوی اضافه غدد بزاقی عفونت سینوسی کوشینگ از مواردی هستند که در این مشکل موثرند.

افزایش وزن سبک زندگی بدون تحرک باعث برجسته شدن غبغب می شود.

این امر در خانم ها بعد از یائسگی بسیار شاعری است و واضح به وجود آمدن غبغب و شل شدگی پوست می‌شود از جمله عواملی است که در ایجاد غبغب موثر است و این مشکل می تواند از یک نسل به نسل دیگر انتقال بدهد.

کربوکسی تراپی غبغب و هیچگونه عارضه ندارد و کاملاً کم خطر است و در حین تزریق احتمال اینکه احساس گرما در ناحیه در به وجود آید.

 تورم و قرمزی به  مرورم کم می شود  و آنها به مرور زمان کم می‌شوند اگر از دارو های رقیق کننده استفاده کنید احتمال اینکه کبودی و ورم در آن ناحیه از بین برود زیاد است.

 البته به مهارت و تجربه پزشکان بستگی دارد و در زمان انتخاب پزشکی مسائل دقت کنید و در  زمان تزریق کربن دی اکسید به زیر پوست احساس درد مختصری برایشان به وجود می‌آید که کاملا قابل تحمل است.

کربوکسی برای لک صورت

کربوکسی از بین بردن لک بسیار کاربرد دارد و یکی از محبوب ترین کار ها برای از بین بردن چین و چروک ها و لکه های پوستی است.

برای انجام این روش پزشک کربن دی اکسید را چرا به منطقه ای که دچار مشکل شده است تزریق می کند و و به مرور زمان زیبا صورت می گیرد این روش هیچ عارضه  انسانی ندارد و  غیر تهاجمی است و به  بیهوشی و جراحی احتیاجی ندارد.

هیچ چگونه درد و خونریزی ندارد با استفاده از این روش درمان لک صورت راحت می شود باید انجام عملیات آن بسیار زیاد در مدت کوتاهی بر روی در مورد نیاز دارد هزینه مورد نیاز برای آن بسیار مقرون به صرفه است

کربوکسی تراپی برای جای جوش

کربوکسی تراپی برای جای جوش

از بین بردن جای جوش عفونی و مشکلات پوستی یکی از دغدغه بسیاری از افراد به دنبال آن هستند کربوکسی تراپی جای جوش یکی از درمان های جای جوش است.

 که افراد را تحت تأثیر قرار می‌دهند که جای جوش ها و مشکلاتی آن ها اعتماد به نفس شان را به وجود آوردند از گازهای طبیعی استفاده می شود در این روش بسیار ایمن و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست را بالا می ‌برد به تقویت و ترمیم کلاژن سازی در سطح پوست کمک می کند و باعث چربی در پوست کمک می کند.

 میزان درد در زمان انجام آن حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه است باعث گشاد شدن عروق خونی می شود قیمت آن نسبت به عمل های کم است و باعث صرفه جویی در هزینه می شود.

کربوکسی تراپی پوست

امروز سراسر جهان کربوکسی تراپی صورت به عنوان یک روش عالی شناخته می‌شود زیرا غیر تهاجمی است که در آزمایشات بالینی اثر ترمیم و جوانسازی آن شگفت انگیز بوده است را می‌توان سلولی و تجمع چربی را کمرنگ تیرگی دور چشم را ایجاد کرده و افتادگی پوست کمک کرد و جای زخم و موارد دیگر را بهبود می بخشند

کربوکسی تراپی مو

کربوکسی تراپی از بهترین و موفق ترین روش هایی که برای ایجاد حالت ارتجاعی به مو و جلوگیری از ریزش مو مورد استفاده قرار می گیرد این روش در صورتی کاملا غیر تهاجمی است و با ریزش مو  مقابله می کند و در سطح پوست انجام می دهد فولیکول ‌های مو را تقویت می‌کند و رشد مجدد آنها می‌پردازد.

 باعث افزایش  گلبول های قرمز و اکسیژن میشود و کربن به پوست اضافه می شود به اضافه شدن اکسیژن در یک ناحیه خاص باعث خونرسانی به منطقه می‌شود و می‌تواند با مشکلات و این سطح پوست مقابله کند این روش کم زیادی به رشد و زیبایی مو ها می کند.

راه های ارتباطی و تماس با مطب دکتر همتی

آدرس مطب: تجریش، میدان قدس، خیابان دکتر باهنر، جنب آموزش پرورش منطقه ۱، کوچه رحیمی، پلاک ۳۲، طبقه اول، واحد ۲

شماره های تماس با مطب: ۲۶۶۰۰۷۹۳-۰۲۱ و ۰۹۱۲۰۷۲۷۵۲۲