تلفن مطب : 26600793-021

کربوکسی تراپی برای جای جوش

کربوکسی تراپی برای جای جوش

از بین بردن جای جوش و آکنه بر روی پوست صورت معمولا برای یکی از فاکتور های زیبایی برای جذابیت و اعتماد به نفس افراد هموار کردن سطح پوست امروز با تکنیک های مختلفی صورت می گیرد.

تکنیک هایی که در علم زیبایی به وجود آمده است که برای جوان سازی استفاده می شود کربوکسی تراپی توانسته است جای جوش ها را هموار کند کربوکسی تراپی صورت از جدیدترین روش برای از بین بردن کامل و بدون عارضه جوش های صورت می باشد.

از ابتدا تا به امروز در کتاب های تحصیلی در رابطه با اکسیژن که حیات بخش است و تنفس مان در آن صحبت کردیم و کربن را به چیزی است که در بدن ما نمی ماند و درست می شود.

در روش کربوکسی تراپی جای جوش بعد از کربن دی اکسید استفاده می کنند و زمانی که استفاده می شود به واسطه ریه ها دفع میشود.

در ادامه قصد داریم بیش تر در رابطه با کربوکسی تراپی جای جوش صحبت کنیم برای اطلاعات بیش تر متن زیر تا انتها مطالعه نمایید.

کربوکسی تراپی جای جوش

کربوکسی تراپی جای جوش
کربوکسی تراپی جای جوش

درمان جای جوش که با دو سطح کربن اتفاق می‌افتد کربوکسی تراپی می گویند به طوری که کربن دی اکسید با سوزن هایی که بسیار نازک و ظریف هستند زیر پوست صورت تزریق می گردند و به صورت زیر جلدی یا زیر پوستی و جای جوش و دیگر مشکلات پوستی برطرف خواهد شد.

نحوه کار کربوکسی تراپی جای جوش

با استفاده وضعیت مخزن حاوی گاز کربن دی اکسید که با لوله های سیلیکونی و پلاستیک به آن مخزن اتصال پیدا می‌ کند سپس یک دکتر متخصص با آرامی و دقت به تنظیم میزان خروجی این گازها می ‌پردازد و مقدار تعیین شده را به لوله ها انتقال می دهد تا فیلتر در لوله ها این گاز را بگیرد تا برای تزریق زیر پوست آماده شود.

در ادامه دکتر با استفاده از یک سوزن باریک این گازها را به زیر پوست تزریق می نماید.

مزایای کربوکسی تراپی جای جوش

به دلیل استفاده از گاز های طبیعی مثل دی اکسید کربن این روش از روش های دیگر ایمن تر است خاصیت بسیاری موجود بر روی پوست به صورت کامل از بین خواهد رفت خاصیت ارتجاعی پوست صورت را بهبود می بخشد با تقویت و ترمیم کلاژن سازی و از بین برد.

رسوبات چربی بر روی پوست کمک می نماید و افزایش جریان خون بر روی پوست صورت باعث رفع تیرگی و گودی زیر چشم خواهد شد.

روش بدون تهاجم آلودگی های پوستی را کم می کند.

یک عمل سرپایی و سبک لعمل بین ۱۵ تا ۳۰ در این وضعیت باعث صرفه جویی در زمان می شود قیمت آن بسیار کمتر است و باعث صرفه جویی در هزینه می شود باعث گشاد شدن عروق خونی می گردد که جریان منظم گردش خون هم منجر خواهد شد.

به دلیل اینکه هیچگونه عوارضی ندارد این روش از بقیه روش های پاکسازی و برای ترمیم پوست بهتر است.

هزینه درمان کربوکسی تراپی و جای جوش چقدر است؟

هزینه درمان کربوکسی تراپی و جای جوش چقدر است؟
هزینه درمان کربوکسی تراپی و جای جوش چقدر است؟

کربوکسی تراپی یک روش نوین برای از بین بردن جای جوش پوست است که خیلی شناخته شده نخواهد بود و به سرعت در حال گسترش و پیشرفت می باشد و در بین مردم سراسر جهان جایگاه و محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است.

همچنین در ایران پزشکان متخصص و به نام این از این روش استفاده می کنند و خدمات شایانی را به زیبا جویان ارائه خواهند داد.

قیمت و هزینه استفاده از کربوکسی تراپی جای جوش مشخص نخواهد بود.

عوامل زیادی مثل مقدار مصرف گاز دی اکسید کربن منطقه مورد تزریق مواد و کیفیت مورد استفاده در داخل مطب پزشک متخصص و شهرت پزشک موقعیت مکانی منطقه اطلاعات را می تواند در حدود هزینه آن تاثیرگذار باشد و این به طور میانگین برای هر نوع از ۲۰۰ هزار تومان شروع خواهد شد

کربوکسی تراپی یک عرضه رایج هستند که بسیاری از زنان و مردان با آن درگیر می‌شوند و بیشتر دسته نوجوانی زنان زمان بلوغ و در صورت وجود بیماری در بدن نشان خواهد داد.

اینجا بعد از مدت زمانی کوتاه از بین خواهد رفت اما جای آنها به صورت لک تیره رنگ بر روی صورت می ماند خوشبختانه علوم پزشکی در این زمینه به قدری پیشرفت کرده است که امروزه بدون استفاده از دارو می توان به درمان جای جوش بپردازد.

دستگاه لیزر جدید ساخته شده است می تواند در کمترین زمان جای جوش و لک بر روی صورت از بین ببرد.

کربوکسی تراپی از بین بردن لک یکی از روش های تاثیر گذار و پرطرفدار است.

این روش روش های درمانی که در فرانسه از سال ۱۸۳۰ به کار گرفته شد در این روش پزشک به واسطه گاز کربن دی اکسید جای جوش و لک های پوستی را درمان می کند افرادی که دچار اختلال در گردش خون هستند با استفاده از این روش می‌تواند با یک پوستی‌شان رفع نمایند.

مزایای استفاده از این روش به قدری زیاد شده که روز به روز شمار طرفداران به این روش افزوده می‌شود بسیاری از پزشکان این روش درمانی را به عنوان یک روش با قدرت و موثر به بیمار معرفی می نمایند.

کربوکسی تراپی یک روش درمانی با قدرت تعادل بسیار کم است از این روش درمانی برای درمان چین و چروک و عارضه های پوستی سلولیت های پوستی و جوانسازی پوست شل شدگی پوست استفاده می نمایند این روش از گازهای اکسید کربن گرفته شده است که به پوست تزریق می ‌شود.

مراقبت های بعد از کربوکسی تراپی جای جوش

برای این که نتایج حاصل از کربوکسی تراپی به خوبی مشاهده شود لازم است نکات مراقبتی بعد از کربوکسی تراپی برای جای جوش توجه ویژه داشته باشید حتماً تا ۲۴ ساعت بعد از کربوکسی تراپی جای جوش از شستشوی صورت و مصرف مشروبات الکلی خودداری نمایید .

از ماساژ دادن نواحی  تزریق شده و قرار گرفتن در معرض نور آفتاب خودداری کنید از انجام ورزش هایی که شدید هستند و باعث طریق صورتتان می شوند تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق بپرهیزید.

چه افرادی کاندیدای مناسب کربوکسی تراپی جای جوش نیستند؟

  • مادران باردار و شیرده که تازه زایمان انجام داده اند.
  • فردی که روی پوستشان زگیل  فعال و باز وجود دارد.
  • افرادی که مشکلات نخاعی و مغزی دارند
  • افرادی که بیماری های تنفسی دارند و مشکلات کم خونی مثل هموفیلی در آن ها وجود دارد افرادی که مشکلات کلیوی مشکلات دیالیزی و سرطانی دارند نمی توانند کربوکسی تراپی انجام دهند.

آیا کربوکسی تراپی جای جوش درد دارد؟

آیا کربوکسی تراپی جای جوش درد دارد؟
آیا کربوکسی تراپی جای جوش درد دارد؟

بسیاری از مراجعه کنندگان به دلیل سوزش و درد از این روش فراری هستند و از آن اجتناب می‌کنند در حالی که اینگونه نیست کربوکسی تراپی جای جوش بدون در است و  در زمان تزریق مقدار کمی سوزش حس می شود که این امر هم طبیعی است و به راحتی می توانید با آن کنار بیایید.

درد و التهاب نداشته باشد کربوکسی تراپی جزوه روش های درمانی است که یک درد سوزشی در مقایسه با روش‌های دیگر ندارد و تنها دلیل آنها استفاده از گاز های گرم است.

ماندگاری کربوکسی تراپی جای جوش چقدر است؟

هیچ کدام از روش های جوانسازی پوست صورت دائمی نیستند و باید در یک بازه زمانی مشخص تکرار شود. تکرار کربوکسی تراپی جای جوش هر ۶ ماه یکبار انجام می‌شود بسیاری از پزشکان بر این باورند  نکات مراقبتی بعد از کربوکسی تراپی و شرایط را نتیجه بهتری خواهند داشت.

بعد از گذشت ۶ ماه نیاز به تکرار وجود دارد روزی از ماه ها با توجه به نوع پوست و رعایت یکسری نکات مراقبتی بعد از کربوکسی تراپی نتایج آن امکان دارد تا یک سال هم باقی بماند.

برای درمان جای جوش با روش کربوکسی تراپی به چند جلسه درمان احتیاج دارد؟

تعداد جلسات درمان جای جوش با کربوکسی تراپی را نمی توان به صورت قطعی مشخص نمود.که پزشک شدت عارضه و نوع پوست را تشخیص بدهد تعداد جلسات و وصول زمانی بین جلسات همه این موارد توسط پزشک مشخص خواهد شد.

  • اما به صورت کلی برای درمان چربی های موضعی ۸ تا ۱۰ جلسه زمان لازم است.
  • برای درمان ترک های پوستی سه روز
  • برای درمان سیاهی و کبودی زیر چشم ۴ تا ۲ جلسه
  • برای درمان سلولیت معمولا ۶ تا ۸ جلسه زمان لازم است برای از بین بردن جای جوش چیزی حدود ۴ تا ۶ جلسه زمان مراجعه لازم می باشد.

آیا کربوکسی تراپی را می توان در کنار درمان های دیگر انجام داد؟

تزریق گاز دی اکسید کربن در ترک های پوستی تولید کلاژن را تحریک می نماید در نتیجه ترک مراقبت خواهد شد و تغییر شکل خواهد داد انجام میکرونیدلینگ در کنار کربوکسی تراپی نظر خیلی خوبی حاصل میکند.

کربوکسی تراپی برای پیکرتراشی انجام شود می تواند مواد حل کننده چربی را به همراه گاز کربن تجربه نمایند تا چربی های بیشتری از بین برود یکدست نبودن نتایج یکی از عوارض شایع لیپوساکشن ها است که به کمک کربوکسی تراپی ها می آیند آنها را رفع می‌کند.

کربوکسی تراپی با هدف درمان ریزش مو می‌تواند در کنار مزوتراپی قرار گیرد تا تجربه و فاکتورهای رشد رشد و تهدیدهای رشد تحریک شوند.

کربوکسی تراپی برای چه افرادی مناسب است؟

کربوکسی تراپی برای چه افرادی مناسب است؟

به طور کلی تمامی افرادی که ۳۰ سالگی را پشت سر می گذارند می توان برای کشیدن پوست و سفت شدن دور چشم و رفع غبغب ایشان از این روش استفاده کند هرچه بیمار جوان تر باشند نتیجه بهتری به دست می آید.

از هر ده بیمار ۸ نفر بعد از دو سال است متوجه می‌شوند که تغییرات بسیار خوبی برای آنها به وجود آمده است از جمله این تغییرات به بهبود رنگ شفافیت در بافت پوست و از بین رفتن جای جوش ها در اکثر بیماری ها احساس می شود.