تلفن مطب : 26600793-021

کربوکسی تراپی برای از بین بردن جای لک

کربوکسی تراپی برای از بین بردن جای لک

جوانسازی پوست با استفاده از  کربوکسی تراپی از درمان های کم تهاجمی و استفاده از یک دستگاه مبنی بر دستگاه ‌های که انرژی زیادی دارند می‌تواند عوارضی مثل درد بسیار کمی را به همراه داشته باشد و یک روش کاملا ایمن و جذاب برای شاداب کردن پوست افراد است که به لک و چروک های زودرس دچار می گردد.

البته مراقبت های بعد از درمان هم برای به حداقل رساندن هرگونه عارضه جانبی و واکنش‌های پوستی مثل آریتمی خشکی یا دیسک رومی بسیار حائز اهمیت است.

یکی از روش‌های جدید و موثر برای جوان کردن صورت استفاده از کربوکسی تراپی برای لکه های صورت می باشد که در میان روش های دیگر بسیار موثر و سریع تر جواب می دهد.

نتیجه آن بعد از اولین ویزیت می تواند برای پوست قابل مشاهده باشد کربوکسی تراپی روش بسیار ساده ایمن و آسان و نسبتا موثر برای جوانسازی صورت و پوست است که لکه های پوستی را از بین می برد.

با استفاده از لیزری که در آن وجود دارد این روش انجام میشود در این مقاله قصد داریم توضیحاتی را در رابطه با انواع کربوکسی تراپی برای کم کردن لکه های صورت و فواید و عوارض آن ها و همچنین تعداد جلسات که احتیاج از لکه های صورت و بعد از کربوکسی تراپی از بین برود توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

کربوکسی تراپی برای درمان بیماری‌های مثل سیاهی زیر چشم سلولیت ترک های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد و به علت گردش خون ضعیف ممکن است این مشکلات به وجود می آید با استفاده از کربن دی اکسید گردش خون بالا می رود و این مشکل رفع می‌شود.

در این روش گاز کربن دی اکسید به ناحیه درمان تزریق می گردد این جریان خون را برای بهتر شدن ظاهر و انعطاف پذیری پوست تحریک می‌کند باید توجه کنید که کربوکسی تراپی یک روش موقتی با حداقل تهاجم و تجربه می باشد که با استفاده از یک سوزن ظریف دی اکسید کربن را مستقیماً در بافت زیر جلدی قرار می‌دهند.

کربن دی اکسید بدن را تشریح نمایید تا خون اضافی را به بافت مورد نظرش بفرستد و بعد از آن عملکرد عروق در گفت به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد و شدید میشود.

رگهای خونی منبسط می گردد و در نتیجه جریان خون بیشتری به بافت های عضلانی و چربی سوزی می رسد روش درمانی افزایش متابولیسم پوست و تولید طبیعی اکسیژن سازی در بدن کمک می کند آبرسانی عمیق در پوست ایجاد می کند.

پوست بعد از اولین استفاده از کربوکسی تراپی صورت به صورت چشمگیری شاداب ‌تر یکنواخت تر روشن تر و دارای خطوط کمتر و انعطاف پذیرتر می شود از فواید کربوکسی تراپی برای پوست می‌توان به فرایند پیری زودرس از بهبود فرآیند بازسازی پوست کاهش چین و چروک های عمیق کوچک شدن منافذ کاهش رنگدانه ها و حلقه های سیاه زیر چشم کنتور صورت برجسته تر کاهش تورم پوست به ویژه در قسمت های زیر چشم کاهش مویرگ های قابل مشاهده پوست می توان اشاره کرد.

اثرات کربوکسی تراپی برای روشن شدن لکه های پوست

اثرات کربوکسی تراپی برای روشن شدن لکه های پوست
اثرات کربوکسی تراپی برای روشن شدن لکه های پوست

با کمک کربوکسی تراپی برای لک های صورت قابل مشاهده در حوزه به وجود می‌آید که در آن افزایش خاصیت ارتجاعی پوست و شفاف شدن صورت می تواند بعد از انجام یک کار به صورت واضح در صورت قابل مشاهده باشد.

درمان گاز کربن دی اکسید به روش شدن و سفت شدن حجیم کردن پوست پاکسازی منافذ بین بردن سموم بسیار کمک می‌کند در واقع با استفاده از گاز کربن دی اکسید هالوژن ها فعال می شوند و با فعال کردن آنها واکنش گردش خون بالا میرود به روشن شدن پوست کمک می کند اثرات مفیدی به جا می گذارد این درمان می‌تواند نتایج یکنواختی را به سطح پوست هدیه میدهد.

مکانیسم کربوکسی تراپی برای کم کردن لکه های صورت

کربوکسی تراپی غیر تهاجمی صورت درمان می‌باشد که در آن کربن به پوست سر تزریق  می گردد تا جریان اکسیژن افزایش پیدا کند کربن دی اکسید یک گاز طبیعی می باشد که در بدن همه ما وجود دارد بنابراین می‌تواند برای بدن واکنشی را به همراه می آورد و ناخواسته بدن را دچار آلرژی کند.

زمانی که تزریق بین ژل و ماسک تولید میگردد ژل آن را به سمت پوست انتقال میدهد با تزریق کربن دی اکسید به پوست این گاز به بدن ما می کند که اکسیژن را به بافت ناحیه تحت درمان می رساند با این ترفند فاکتورهای رشد طبیعی افزایش پیدا می‌کند و حتی روزها بعد از درمان توضیح طبیعی اکسیژن و تخلیه لنفاوی و افزایش پیدا می‌کند.

لکه های پوستی به تدریج از بین می‌روند و پوست روشن‌تر می‌شود و به نتایج مورد نظر چند جلسه درمانی برای فرد توصیه می شود که امکان دارد ۷ تا ۱۴ روز یک بار در ماه تمدید شود در این درمان بهبود طولانی مدت پوست به همراه می آید.

مثلاً باعث تحریک الاستین بازسازی پوست سفت کننده و روشن کننده بافت کاهش سیاهی دور چشم بهبود گردش خون بهبود و تخلیه غدد لنفاوی کمک بسیار زیادی می شود.

کاربردهای کربوکسی تراپی

کاربردهای کربوکسی تراپی
کاربردهای کربوکسی تراپی

در سراسر جهان کربوکسی تراپی به عنوان یک درمان پیشرو برای جوان کردن پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد و کاربردهای بسیار زیادی دارد از جمله این کاربردها می‌توان به رسوبات چربی مقاوم اشاره کرد که به راحتی می‌تواند آنها را کم کند ناحیه دور چشم روشن و مستحکم تر می کند پوست های شل را کاملاً سفت می کند .

محو کردن علائم کششی ناشی از تحریک شدن کلاژن های جدید و بازسازی و انقباض آنها سلولیت با بهبود گردش خون در قسمت آسیب دیده به طور چشمگیری کاهش پیدا می‌کند.

کاهش تیرگی حلقه های دور چشم و افزایش اکسیژن‌رسانی کاهش و توقف کیسه های زیر چشم با سفت شدن پوست و کم شدن چربی بازسازی چین و چروک های ناحیه به‌دلیل کلاژن‌سازی جدید رفع افتادگی پلک به دلیل تحریک کلاژن سازی جدید رفع افتادگی زانو به کمک تحریک کلاژن های جدید و بازسازی و انقباض در مچ پا کاهش ریزش مو یا آلوپسی با تعریف فاکتورهای رشد مو کاهش آکنه با از بین بردن باکتری های ایجاد شده کاهش اسکار آکنه که باعث تحریک ساخت کلاژن می شود.

رفع تیرگی آرنج به دلیل تحریک تولید کلاژن جدید و بازسازی و انقباض در پایین خط آنها بهبود چشمگیر زخم رفع شل شدگی پوست بازو ها به دلیل تحریک تولید کلاژن کاهش نارسایی‌های با بالا رفتن گردش خون در قسمت آسیب دیده که با دور کردن خون از نواحی مشکلات باعث بهبود رگ های واریسی و رگ های عنکبوتی می شود.

کربوکسی تراپی به کم شدن بی نظمی چربی بعد از لیپوساکشن کمک به بهبود زخم قبل از یک عمل جراحی مانند لیفت صورت این موضوع به ویژه برای کسانی که سیگار می کشند و بسیار مهم است درمان شامل تزریق مقادیر کمی دی اکسید کربن به زیر پوست می شود و برای شکستن رسوبات چربی و تحریک تولید کلاژن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کربوکسی تراپی برای لک صورت بدون توقف انجام می‌گیرد و این جلسه آن می‌تواند بین ۱۵ تا یک ساعت زمان برد کربوکسی تراپی تراپی کربن دی اکسید را به صورت زیر جلدی تزریق می کنند.

در این موضوع را به عنوان یک کمبود اکسیژن تلقی می‌کند و با ارائه موجی از اکسیژن و مواد مغذی به سمت ناحیه تحت درمان پاسخ می‌دهد و به صورت دفاعی سریع گردش خون را بهبود می بخشد.

در نتیجه به راحتی می‌تواند سلول‌های آن قسمت را بازسازی کند این افزایش غلظت اکسیژن باعث بهبود آب در آن ناحیه میشود برای افزایش اثرات پوستی خطوط زیر ریز چین و چروک و علائم کشش را کم می کند.

افزایش جریان خون باعث یک کلاژن‌ها می‌شود که چین و چروک های ریز را به راحتی از بین می رود و حلقه های دور چشم را کاهش می دهد.

همچنین کربوکسی تاپی برای از بین بردن جای جوش نیز یکی از روش های تاثیر گذار و پرطرفدار به شمار میرود.

آیا میتوان کربوکسی تراپی را با دیگر روش‌های درمانی ترکیب کرد؟

در مورد استفاده از کربن دی اکسید یک فناوری جدید اصلاح کننده و از بین برنده پیری است که با یک فرمول عجیب اختصاصی حباب های فعال کننده را تولید می‌کند و برای بازگرداندن زیبایی انرژی و سلامت پوست میباشد های فعال جذب پوست می گردند تا اکسیژن رسانی و توانایی پوست در جذب مواد مغذی لازم از بین بردن سموم افزایش پیدا کند.

درمان کربن دی اکسید یک گزینه عالی برای افرادی که به دنبال درمان هایی می باشند که نتایج بسیار خوبی دارد هر چه تر برای کربوکسی تراپی مراجعه شود پوست نرم تر لطیف تر روشن تر و شاداب تر و صاف تر خواهد شد و کربن دی اکسید برای لک صورت با درمان های لیست ترکیب می‌شود و نتیجه بسیار خوبی به همراه می آورد.

برای بیمارانی که استرچ مارک دارند استفاده از کربن دی اکسید می تواند باعث تحریک کلاژن‌ها در آنها شود و به بازسازی و کوچک شدن استرچ مارک های آنها می پردازد.

به صورت کلی می‌توان گفت کربوکسی تراپی یک روش ایمن است که برای انواع پوست بدون درد باشد قابل اجرا می باشد و ظاهر سلولیت لک و چروک های صورت در ۶ تا ۱۲ جلسه درمانی به فاصله یک هفته بصورت محسوسی بهبود پیدا می کند.