تلفن مطب : 26600793-021

کانتورینگ صورت

کانتورینگ صورت

تاثیر کانتورینگ بر زیبایی صورت

یکی از روش های موثر و کاربردی برای زاویه سازی بخش های مختلف صورت کانتورینگ است که با استفاده از فرآیندهای مختلف متخصصان می توانند بخش های استخوانی را برجسته تر نشان داده و چهره ای زیبا و جذاب را برای افراد به همراه آورند.

اما امروزه متخصصان و پزشکان بر این باورند که با تزریقات مختلف می‌ توانند کانتورینگ صورت را به صورت دائمی انجام داده و دیگر نیازی به استفاده از لوازم آرایشی و ترفندهای موقتی نخواهند داشت.

شما می‌ توانید بخش های مختلف صورت مانند فک، استخوان های گونه و پیشانی را به واسطه فیلر و تزریق مواد مختلف برجسته تر کرده زیبایی چهره خود را دو چندان کنید.

حتما می دانید که بخش های مختلف در ناحیه چهره تاثیر زیادی بر زیبایی و جذابیت افراد داشته و به همین دلیل است که عموم افراد به دنبال روش های کاربردی برای کانتورینگ دائمی صورت هستند.

شما می توانید این فرایند را تحت نظر متخصصان انجام داده و از پزشکان بخواهید که توضیحاتی دقیق را درباره چگونگی انجام کانتورینگ به شما ارائه دهند تا متوجه شوید که نتیجه نهایی پس از کانتورینگ صورت چگونه اتفاق می افتد.

عموم پزشکان براین باورند افرادی که صورتی پهن و عریض دارند و یا شکل فک آنها مربع است بهترین گزینه برای کانتورینگ صورت هستند.

البته اگر تصور می‌ کنید که گونه‌ های بسیار چاق یا لاغر دارید نیز می توانید به واسطه کانتورینگ نقص های مختلف صورت را مورد اصلاح قرار داده و زیبایی شما دو چندان میشود.

بانوان و تمامی آقایان می توانند فرایند کانتورینگ صورت را انجام داده و به واسطه این فرایند تمامی زوایای نامشخص و محدود برجسته تر میشوند.

تمامی کسانی که به صورت تخصصی در زمینه کانتور صورت فعالیت دارند می دانند که این فرآیند را باید چگونه انجام دهند تا با کمترین میزان آسیب بهترین و دقیق ترین نتیجه حاصل شود.

معمولاً برای تزریق فیلر و سایر مواد از سرنگ های مخصوص و کاملاً نازک و ظریف استفاده می‌ کنند و گاها ممکن است شخص در این روش سوزش زیادی را متحمل شود.

به همین دلیل پزشکان با استفاده از کرم های بی حسی موضعی حاوی لیدوکائین می توانند ناحیه تزریق را کمی بی حس کرده و این فرآیند را با دقت بیشتری انجام دهند.

پزشکان و متخصصان به شما اعلام می‌ کنند جهت کانتورینگ صورت باید از چه ماده ای استفاده کنید تا با سیستم جسمانی شما همخوانی داشته باشد.

قبل از آنکه پزشکان کانتورینگ صورت را انجام دهند زوایای مختلف صورت را بررسی کرده تا متوجه شوند تزریق باید در کدام بخش کمتر و یا بیشتر انجام شود.

کانتورینگ صورت فرایندی بسیار دقیق و حساس است که پزشکان می‌ توانند به این واسطه عیوب مختلف صورت را پوشانده و زیبایی مطلوبی را به وجود آورند.

متخصصان می‌ دانند که هنگام کانتورینگ صورت مواد تزریقی را باید به چه عمقی از پوست انتقال دهند تا بهترین نتیجه حاصل شده و ماندگاری آن نیز افزایش پیدا کند.

مزایای کانتورینگ صورت

مزایای کانتورینگ صورت
مزایای کانتورینگ صورت

یکی از روش های پرطرفدار برای اصلاح و قرینه سازی بخش های مختلف صورت کانتورینگ است که پزشکان با مهارت بسیار زیاد می توانند این فرایند را انجام داده و نتیجه طولانی مدت را حاصل کنند.

اما مزیت این روش نسبت به سایر فعالیت‌ های مشابه این است که متخصصان می‌ توانند تقارنی بی نقص را در صورت ایجاد کرده و قطعاً باعث جذابیت و برجسته شدن اعضای مختلف صورت میشود به این واسطه افراد می‌ توانند آسیب‌ هایی مانند کوتاهی فک را پوشانده و به از بین رفتن گردی صورت کمک می کنند.

کانتورینگ صورت روشی کاربردی و دقیق برای زاویه سازی می باشد و با این فرآیند دیگر نیازی به محصولات آرایشی پرهزینه نخواهید داشت.

از طرف دیگر به واسطه کانتورینگ صورت می تواند لاغری بیش از حد را درمان کرده و تمام رخ و نیمرخ جذاب تری را برای شما به وجود می‌ آورد.

با این شرایط پزشکان می‌ توانند تناسب فک و سایر اجزای صورت را به حد متعادل رسانده و باعث میشود که صورتی زیبا و بدون نقص داشته باشید.

اما مسئله مهم این است که برای بهره مندی از تمامی مزایای ذکر شده باید تحت شرایطی کاملا ایمن و با توجه به مهارت پزشک این فرایند انجام پذیرد به شما توصیه می کنیم که برای کانتورینگ صورت حتما به کلینیک ها و مراکزی مراجعه کنید که به صورت تخصصی کانتورینگ را انجام می دهند.

قطعه مراکز نامعتبر یا سالن های آرایشگاهی مکان مناسبی برای کانتورینگ صورت نبوده و ممکن است در کنار عدم دریافت نتیجه مطلوب عواقب و عوارض بسیار زیادی را متحمل شوید و می تواند سلامتی و زیبایی چهره شما را به خطر انداخته و به دنبال آن آسیب های بسیار خطرناک را برای بافت صورت به همراه می آورد.

از دیگر مزایای کانتورینگ صورت باید به هزینه بسیار مناسب و معقول این فرآیند اشاره کرد، تمامی افراد و علاقه‌ مندان می‌ توانند به جای پرداخت هزینه های زیاد جهت فرایندهای زیبایی و عمل های مختلف بهای مناسبی را پرداخت کرده و بهترین نتیجه را دریافت نمایند.

مراقبت های بعد از کانتورینگ صورت

مراقبت های بعد از کانتورینگ صورت
مراقبت های بعد از کانتورینگ صورت

بسیاری از افراد تصور می‌ کنند که بعد از انجام کانتورینگ صورت باید مراقبت های دقیق و خاصی را انجام دهند، این طرز فکر کاملاً صحیح است اما قبل از انجام کانتورینگ صورت باید چند نکته مهم را رعایت کنید.

به محض مراجعه به پزشک حتما بیماری‌ های زمینه‌ ای و داروهای مصرفی خود را با آنها در میان گذاشته تا متخصصان متوجه شوند که با توجه به وضعیت جسمانی شما انجام فرایند کانتورینگ صورت مناسب می باشد و یا ممکن است در مواردی خطر آفرین باشد.

اگر پزشک انجام کانتورینگ صورت را برای شما مناسب دانست بهتر است که بعد از تزریق اقدامات لازم و مراقبت های ذکر شده را با جزئیات کامل انجام دهید تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

متخصصان توصیه می‌ کنند که بلافاصله بعد از تزریق تا مدت چند روز نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرید و تا ۴۸ ساعت انجام فعالیت های بدنی ممنوع می باشد.

بهتر است به هیچ عنوان به ناحیه تزریق دست نزده و فشارهای مضاعف را به آن وارد نکنید و هنگام خوابیدن در شرایطی قرار بگیرید که ناحیه تزریق به هیچ عنوان تحت فشار نباشد.

همچنین می توانید بعد از تزریق ناحیه مورد نظر را به خوبی پاکسازی کرده و از کمپرس یخ استفاده کنید تا تورم، کبودی و یا سوزش های بعد از آن را متحمل نشوید.

اگر مراقبت های بعد از کانتورینگ صورت را به طور دقیق انجام دهید میزان ماندگاری آن برای شما افزایش پیدا می کند و بلافاصله بعد از تزریق نتیجه مثبت را مشاهده خواهید کرد بدون آنکه درد، سوزش، خونریزی و یا کبودی را تجربه کنید.

پزشکان بر این باورند که مراقبت های بعد از کانتورینگ صورت به اندازه فرآیند تزریق مهم خواهد بود.

از این رو پزشکان تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا کانتورینگ صورت را با دقت بالا و بدون خطا انجام دهند و پس از آن مراجعین موظفند که تمامی نکات را رعایت کرده تا مبادا اختلالی در نتیجه نهایی به وجود آید.

عوارض جانبی کانتورینگ صورت

عوارض جانبی کانتورینگ صورت
عوارض جانبی کانتورینگ صورت

تمامی فعالیت هایی که جهت زیبایی و یا درمانی انجام میشوند ممکن است در مواردی آسیب های جزئی را برای افراد به همراه داشته باشند.

امروزه بسیاری از افراد به ویژه بانوان تمایل زیادی به کانتورینگ صورت داشته و معتقدند که با این روش زیبایی چهره آنها چندین برابر میشود.

این فرآیند در کنار تمامی مزایایی که دارد ممکن است عوارضی را به همراه آورد که برخی از آنها زودگذر و موقتی هستند و برخی دیگر ممکن است به آسیب‌ های جدی تبدیل شوند.

بعد از انجام کانتورینگ صورت به دلیل تزریقات مکرر که انجام میشود ممکن است تورم و کبودی را بلافاصله بعد از تزریق تجربه کنید، اما این کبودی ها نهایتا تا یک هفته بعد بهبود پیدا می‌ کنند.

معمولا خونریزی محدودی در زمان تزریق اتفاق می‌ افتد اما توجه داشته باشید که اگر فردی از داروهای رقیق کننده خون استفاده کند ممکن است خونریزی ها را به صورت پیوسته تجربه کرده و در مواردی نگران‌ کننده و مشکل‌ساز خواهد بود.

اما اگر فرآیند کانتورینگ صورت را توسط پزشکان ماه انجام ندهید ممکن است عدم تقارن در صورت اتفاق افتاده و اصلاح این فرآیند خود می‌ تواند آسیب‌ های مختلفی را به وجود آورد.

توجه داشته باشید که پزشکان نباید بیش از حد طبیعی تزریقات مختلف را برای کانتور انجام دهند زیرا تورم غیرعادی رخ داده که ممکن است بافت صورت پذیرای این حجم از مواد خارجی نباشد.

بعد از کانتورینگ صورت ممکن است عوارضی مانند قرمزی، درد و خارش را طی چند روز تجربه کنید، این آسیب های جزئی کاملاً طبیعی می باشند اما ادامه دار شدن آنها برای مدت زمان بیشتر نشانه ای از آسیب‌ های جدی تر بوده و باید حتما تحت نظر پزشک از سلامت خود مراقبت نمایید.

کانتورینگ صورت فرایندی بسیار آسان و کم خطر به نظر می‌ رسد اما پزشکان با وجود مهارت و تجربه بسیار زیادی که دارند می توانند این فرایند را بدون نقص و آسیب به انجام برسانند.

لازم به ذکر است که افراد ناآگاه و غیر متخصص در این زمینه می‌ توانند آسیب‌ های زیادی را برای سلامتی شما به همراه آورده و ممکن است خساراتی را به زیبایی شما وارد کنند.