ژل و فیلر

ژل و فیلر

ژل و فیلر

فهرست مطالب

با بالا رفتن سن پوست دچار تغییراتی می شود که ممکن است برای افراد ناخوشایند باشد و به همین دلیل بیشتر افراد از جمله خانم های میانسال به دنبال راه هایی برای مبارزه و جلوگیری از افتادگی در قسمت های مختلف پوست صورت و از بین بردن خطوط صورت هستند.

 تولید ماده مرطوب کننده به نام هیالورونیک اسید با افزایش سن کاهش پیدا می کند و با گذشت زمان و از دست دادن مقدار مقدار هیالورونیک اسید در پوست چین و چروک هایی را در صورت و پیشانی ایجاد می‌ کند این شروع کار معمولا در اطراف به دهن هم مشخص است.

تزریق جایگزین خوبی برای از دست رفتن یا هیالوریک اسید موجود در پوست است و حجم آن را بیشتر می کند چرا شروع کار که در صورت هستند با استفاده از ژل و فیلر صاف میشود این ژل ها در پوست شما بلافاصله جذب می شوند چین و چروک ها را از بین می برند و بعد از تزریق ژل فاصله می توانید تفاوت آن را احساس کنید.

 بدون شک بخش قابل توجهی از زیبایی هر فرد در گرو زیبایی پوستش است شاید بتوانید این زیبایی را در کل صورت و به واسطه پوست تشخیص دهید .

داشتن صورت عاری از هر گونه نقص و زیبا به واسطه داشتن پوستی شاداب و جوان می تواند به وجود بیاید به همین دلیل پوست نقش اساسی در زیبایی صورت را بر عهده دارد داشتن پوست یک دست بدون شروع زیبای را چند برابر می کند.

بالا رفتن سن و همچنین عوامل محیطی و یا تغذیه نامناسب و به وجود آمدن برخی از بیماری ها می تواند بر روی شادابی پوست تاثیر بگذارد.

 از جمله عوامل تاثیر گذار بر چین و چروک ها می توانند همین عوامل باشد از مدل ‌های مختلفی که برای کم کردن خطوط بر روی صورت و استفاده میشود تزریق ژل است که راهکاری بسیار ساده است.

ژل  ها کاربرد های متفاوتی دارند فرم دادن به صورت و گونه از ویژگی های ژل ها هست برای دریافت اطلاعات بیشتر به شما پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه باشید تا در رابطه با انواع ژل و فیلر توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم مطالعه کنید

تزریق ژل برای جوانسازی

تزریق ژل برای جوانسازی

هنگامی که برای تزریق فیلر به صورت پزشک مراجعه می‌کنید در جلسه اول تمامی سوابق درمانی و پزشکی شما مورد بررسی قرار میدهد.

 اگر شما التهابات پوستی دارید حتما باید این موارد را به پزشک اطلاع دهید همچنین در رابطه با انتظاراتی که بعد از تزریق فیلر از پوست تان دارید را باید به دکتر بگویید تا تشخیص دهد آیا انتظاراتتان با نتیجه کار یکسان هست یا خیر.

اگر دچار چین و چروک های کلی در صورت تان هستید التهابات صورتتان بیش از حد کاهش پیدا کرده است بهتر است قسمت های مختلف را حتما توجه کنید و آن را به تمامی نواحی تزریق کند این کار به واسطه یک پزشک با تجربه و ماهر انجام می‌شود.

 در جلسه تزریق ژل ابتدا باید بی حسی  های موضعی انجام گیرد سپس نواحی که باید ژل ها در آن تزریق شوند بررسی می‌شود آن نواحی باید کاملا استریل باشد ژله آماده شده است مقدار مناسبی که خود پزشک تشخیص می دهد در قسمت های مختلف صورت مثل خط خنده گونه خط پیشانی تزریق می شود.

باید در دو طرف صورت به یک اندازه تزریق انجام شود که عدم تقارن در صورت به وجود نیاید قسمت های که تزریق شده است را بعد از تزریق پزشک ماساژ می دهد تا کاملا سطحی یکنواخت به وجود بیاید.

در صورت نیاز بعد از عمل باید یخ قرار دهید همچنین باید با پزشک مشورت کنید و از او بخواهید تا پیشنهاد چند دارو با استفاده از روند بهبودی را سرعت بخشید

تزریق ژل و فیلر چیست؟

تزریق ژل و فیلر چیست؟

نوعی از پرکننده های پوستی به واسطه ترکیبات مختلف به وجود می آیند که در پوست ظاهر می‌شوند به آنها ژل و فیلر گفته می شود.

لازم به ذکر است که تزریق این موارد زیر پوست به وسیله سوزن ‌های بسیار نازک انجام شود تزریق مواد بخش های مختلف پوست را حجیم می کند اثرات پیری را کاهش می دهد با گذشت زمان کلاژن درصد پوست کم می شود و بالا رفتن سن و شادابی و جوانی پوست از بین می رود.

فرمول ها کمک می کنند تا شادابی پوست برگردد و از جمله سریع ترین و امن ترین روش برای جوانسازی پوست هستند و ظاهر جذابی را برای فرد به وجود می آورند.

در دوران تکاملی ها استفاده می‌شود و خوشبختانه زیبایی ان  بالا می ‌رود این فیلر ها انواع متفاوتی دارند و حتی برخی مواد مصنوعی در آن وجود دارد که کاملا با بدن انسان سازگار است تزریق ژل کاملا به صورت سرپایی در مطب ها و کلینیک های پزشکان و متخصصان زیبایی انجام می شود.

در تزریق اثرات مثل فرم دهی گونه خط خنده خط اخم و غیر هم می توانند از این ژل و فیلر ها استفاده کرد این عمل جراحی فرد را دچار تغییرات مثبتی می کند.

افزایش اعتماد به نفس را برای فرد به همراه دارد و پرکاربردترین روش های جوانسازی و فرم دهی برای صورت است که در کلینیک های معتبر امروزه بسیاری از آن استفاده می کنند.

 ولی در زمان انتخاب کلینیک و پزشک باید به این نکته توجه کنید که پزشکی که قصد مراجعه به آن را دارید حتما مهارت و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد تا زیبایتان به خطر نیفتد.

تزریق فیلر به دو دسته چربی و ژن تقسیم می شود در مقاله قصد داریم در رابطه با نوع آن ها صحبت کنیم.

 تزریق ژل برای پر کردن نواحی مختلف صورت انجام می شود که قصد دارید آن ها را حجیم سازی کنیم به طور کلی تمامی این ژل ها برای جوان سازی کاربرد دارد.

تزریق ژل و تمامی قسمت های صورت امکان پذیر است ژل های که در بازار موجود هستند همگی دارای هیالورونیک اسید می باشد که ماده طبیعی هست و در بدن به صورت طبیعی تولید می‌شود.

به همین دلیل واکنش شیمیایی و آلرژیک در بدن ایجاد نمی کند ژل های که دارای هیالورونیک اسید هستند معمولا دارای تاییدیه fda آمریکا می باشند.

 تزریق ژل به واسطه بی حسی های موضعی انجام می شود  این ژل، دوره استراحت آن بسیار کوتاه است در برخی افراد است نیازی به استراحت در آنها نیز بلافاصله بعد از تزریق احتمال اینکه مقداری کبودی و تورم به وجود بیاید زیاد است.

بعد از گذشت چند ساعت این کبودی را از بین می رود و فقط با استفاده از کمپرس یخ می توان آنها را کاهش داد از مزایایی که تزریق ژل دارد این است که به راحتی می توان به نتیجه دلخواه برسید.

ماندگاری آنها در نقاط مختلف صورت با هم متفاوت است و ممکن است در یک فرد با فرد دیگر کاملاً نتیجه آن متفاوت باشد و معمولا معمولاً ژل و فیلر ها از چشم تو دو سال در این صورت فرد ماندگار هستند.

 تحقیقات نشان می‌ دهند که انجام تزریق ژل و فیلر در یک ناحیه از بدن باعث می شود که کلاژن در آن قسمت تحریک شود و پوست آن ناحیه شفاف شود در نهایت به نظر دلخواه می رسد.

 استفاده از فیلر ریسک زیادی ندارد و سلامت فرد را به خطر نمی‌ اندازد این یک روش کاملا ایمن و مطلوب به حساب می‌آید.

توجه داشته باشید که این تغییر برای مدتی روی صورت ماندگار می باشد و اگر رضایت در آن نداشتید می توانید به واسطه آنزیم آن ها را از بین ببرید و در صورت رضایت نتیجه می توانید دوباره محل تزریق را ترمیم کنید

جوانسازی دست و تزریق ژل

جوانسازی دست و تزریق ژل

از مشکلاتی که ما با ای افزایش سن دچار می شویم از بین رفتن زیبایی پوست دست است.

پوست دست در معرض آلودگی ها نور آفتاب و غیره قرار می‌گیرد و به همین دلیل با افزایش سن مشکلات در پوست پشت دست به وجود می‌آید.

اگر پوست صورت و بدن به خوبی حس شده باشد امکان دارد در قسمت پشت دست دچار مشکلاتی شود بنابراین اهمیت پوست دست بسیار زیاد است.

هرچند اغلب به این ناحیه توجه ویژه نمی‌شود اما می‌توان به خوبی تغییرات ناشی از گذشت زمان را در روی پوست دست مشاهده کرد و افزایش سن تغییرات در پوست دیده می شود لکه هایی روی پوست به وجود می ‌آید این لکه معمولا قهوه‌ای هستند امکان دارد رنگ روشن و تیره داشته باشند برخی از آن ها حالت برجسته دارند و در حال ظاهر ناخوشایندی به پوست می دهد.

برای درمان این را از روش های مختلف استفاده می شود یکی از آن ها لیزر است و که با کمترین عوارض می توانند پیری  را از بین ببرد دیگری استفاده از تزریق ژل و فیلر است پوسته نازک که در پشت دست است به مرور زمان باعث می شود رنگ های آن مشخص شود.

چربی زیر پوست از بین میرود فرورفتگی‌های در آن ایجاد می شود و و ما به واسطه ژل و فیلر می‌توان آن را مشکلات را درمان کنیم.

 روش های مختلف برای جوانسازی پوست دست وجود دارد که یکی از آنها دارو درمانی است و دیگری استفاده از لیزر است روشهای که بسیار کاربرد دارد و نتایج موثری هم به وجود می‌آورد روش های تزریقی که برای جوانسازی پوست دست به کار گرفته می‌شود.

فیلر انواع مختلفی دارد و بعضی از آنها باعث پر کردن فرورفتگی ها و چین های پوست و شکل دادن به پوست می شوند جوان سازی دست با تزریق ژل روشی بسیار تاثیر گذار و محبوب است.

تزریق فیلر مناسب باعث می شود چین و چروک های دست ناپدید شوند رنگ آنها کم رنگ شود رنگ هایی کمتری به چشم بیاید و نازکی پوست با بالا رفتن سن درمان شود.

 برای پر کردن فرورفتگی هایی که در پشت دست نمیتوان از هیالورونیک اسید استفاده کرد انعطاف پذیری پوست را بالا می برد ماندگاری بیشتری به پوست می بخشد و باعث تحریک کلاژن سازی می شود و به صورت یکنواخت پوست دست را صاف می کند عضلات پشت دست را عاری از فرورفتگی می کند و حالت لاغری پشت دست را از بین می برد.

تزریق فیلر در این قسمت دردناک نیست زیرا پماد بی حسی استفاده می‌شود کرم بر روی ناحیه تزریق می شود نیم ساعت بعد پوست دستتان بی حس شود و بعد از آن تزریق انجام می شود.

بعد از تزریق به راحتی می توان پرپشت شدن پوست دستتان را مشاهده کنید و هر چقدر زمان می گذرد حالت طبیعی تر به خود می‌گیرد در هفته اول امکان دارد دستتان سفت تر از حالت طبیعی باشد ولی به مرور زمان حالت طبیعی خود را پیدا می کند.

هر کدام از فیبر ها در هر قسمتی که انجام بدهید با  گذشت مدتی نیاز به ترمیم دارند تا ماندگاری آنها تجدید شود معمولاً برای پشت دست یک تا دو سال این فیلتر ها ماندگار هستند.

تزریق ژل خط خنده

تزریق ژل خط خنده

خط خنده چین و چروک هایی هستند که در اطراف لب به وجود می آیند و ممکن است برخی از این چین و چروک ها از قسمت دو طرف بینی تا گوشه دهان اطلاع پیدا کنند معمولاً این چروک ها در اثر سالخوردگی به وجود می آید.

ولی ممکن است برخی از افراد به دلیل فرم صورتشان خطوط خنده بیشتری ایجاد شود که عوامل تشدید کننده آن  هستند مثل مصرف سیگار قرار گرفتن در معرض نور خورشید حرکات مختلف در وضعیت بدن در زمان خواب بر روی به وجود آمدن خط خنده تاثیرگذار هستند که می توانید با تزریق خط خنده ان را به راحتی از بین ببرید.

 افرادی که عفونت های فعال پوستی در  صورتشان مشاهده می شود یا خانم های باردار و شیرده افرادی که دچار کلوئید پوستی هستند یا  ضعف سیستم ایمنی دارند یا سیستم انعقاد خون آن ها به خوبی کار نمی کند بهتر است که تزریق ژل برای خط خنده انجام ندهند.

تزریق ژل به گونه

از رایج ترین پرطرفدار ترین روش ها برای زیباسازی چهره تزریق ژل به گونه ها است این روش تعمیر چروک ها و علائم ناشی از پیری را برادر چهره فرد کمک می‌کند حالت چهره را ایجاد می نماید افراد با استفاده از آن می تواند به زیبا سازی صورتشان کمک کنند و روند پیری را کند می کند و کاهش چربی باعث می‌شود پوست درخشندگی و طراوت خود را از دست بدهد چون با استفاده از تزریق ژل و فیلر به این قسمت می توانید راهکاری را برای جلوگیری از افتادگی و چین و چروک در صورت انجام بدهید

تزریق ژل به چانه

تزریق ژل به چانه جزو روش‌ های غیرتهاجمی است که تاییدیه اف تی ای را گرفته است و می تواند چهره را تغییر مثبتی بدهد همه ما با بالا رفتن سن استخوان های فک  کوچک میشوند و حالت فرو رفته به خود می‌گیرد با تزریق ژل می توان آن را به حالت اولیه خود بگیرد.

 فرآیند تزریق ژل درد قابل توجهی ندارد با استفاده از بی حسی موضوعی می توان درد را کاهش داد عوارضی که برای تزریق ژل چانه ممکن است در برخی از افراد به وجود بیاید مثل حساسیت و قرمزی و تورم است که بعد از گذشت چند ساعت کاملا از بین میرود

تزریق ژل به بینی

همه افرادی که بینی های طبیعی دارند عمل جراحی برای بینی انجام دادند ولی عیوبی در جراحی به وجود آمده است می تواند از تزریق ژل استفاده کنند.

افرادی که برجستگی های کوچک بر روی بینی دارند و افرادی که ناهمواری و حتی فرو رفتگی های عمیق بر روی بینی نشانه وجود دارد افرادی که و بینی آن ها ظاهری نامتقارن برای چهره شان به وجود آورده است یا بینی های قوز دار دارند می خواهند بینی شان برجسته تر شود یا نوک بینی آن ها را دچار افتادگی شده است می تواند به واسطه تزریق ژل ظاهر بینی شان را اصلاح کنند.

تزریق ژل به بینی یک پیشنهاد بسیار عالی است که برای افرادی که از جراحی ها واهمه دارند یا به هر دلیلی قصد جراحی ندارند می توانند از این روش استفاده کنند یکی از بزرگ ترین مزایای تزریق ژل در بین این است که شما بلافاصله بعد از نتیجه قابل مشاهده خواهید دید و تغییرات در چهره شما مشخص می شود.

هیچ گونه نقاهتی برای شما به وجود نمی آورد پرداخت هزینه کم تری را برای شما دارد و غیر تهاجمی است و نیاز به بخیه ندارد.

راه های ارتباطی و تماس با مطب دکتر همتی

آدرس مطب: تجریش، میدان قدس، خیابان دکتر باهنر، جنب آموزش پرورش منطقه ۱، کوچه رحیمی، پلاک ۳۲، طبقه اول، واحد ۲

شماره های تماس با مطب: ۲۶۶۰۰۷۹۳-۰۲۱ و ۰۹۱۲۰۷۲۷۵۲۲