تلفن مطب : 26600793-021

مزوتراپی دور چشم

مزوتراپی دور چشم

چشم یکی از مهمترین و اساسی ترین بخش در هم صورت  به حساب می آیند و برای برقرار کردن ارتباط میان افراد و تماس می توانند نقش موثری را ایفا کنند.

به این دلیل اولین چیزی که در رابطه با هر فردی به نظر توجه افراد را جذب میکند چشم هستند به همین دلیل رفع عیب هایی مثل گودی زیر چشم سیاهی چین و چروک و پف زیر چشم و اطراف آن بسیار حائز اهمیت است.

در این قسمت قصد داریم در رابطه با راه های از بین بردن مشکلات اطراف چشم مطالبی را در اختیار شما عزیزان قرار دادهیم پس با ما همراه باشید.

 با اینکه در ارتباط با دیگران اعتماد بنفس بالاتر و بهتری داشته باشید یکی از اقداماتی که می‌تواند در زمینه از بین بردن این مشکلات کمک کند.

 مزوتراپی دور چشم است که در این مقاله می خواهیم در رابطه با مزایا و معایب و آنها توضیحاتی را در اختیار شما قرار بدهیم به همین دلیل دعوت می کنیم که همراه ما باشید و تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. در ادامه شما را با مزو تراپی زیر چشم به صورت اصولی اشنا می کنم.

مزوتراپی زیر چشم چیست؟

مزوتراپی زیر چشم چیست؟
مزوتراپی زیر چشم چیست؟

این کار که در زیر چشم هستند و بسیار متفاوتند که برای از بین بردن سیاهی و گودی های زیر چشم مورد استفاده قرار می گیرد.

مزوتراپی زیرچشم باید حتماً به واسطه یک پزشک با تجربه و ماهر انجام شود در این روش درست و مناسبی را با توجه به مشکلات پوستی تا انتخاب می‌کنند .

معمولاً ترکیبات ویتامین ای و منشا گیاهی دارند که به همراهی از داروها وارد بافت و میانی پوست میشود.

مزوتراپی کاربرد های مخلفتی دارد که از انواع ان میتوان به مزوتراپی چانه و غبغب، مزوتراپی مو، مزوتراپی بازو، مزوتراپی زیر چشم و دور چشم، اشاره کرد.

 موارد استفاده از مزوتراپی زیر چشم

 اطراف چشم برای درمان بسیاری از مشکلات چشم مثل بالای پلک سیاهی زیر چشم و گودی در زیر چشم استفاده می شود در این روش به دلیل اینکه پوست زیر چشم حساسیت خیلی زیادی دارد این تزریق باید به کمک یک متخصص انجام گیرد.

  تیرگی هایی که در زیر چشم هستند با افزایش سن بیشتر و بیشتر می‌گردد و دلیل وجود آوردن آنها در برخی از مواقع می‌توانند تشدید کننده باشد مثل سیگار کشیدن داشتن آلرژی خواب ناکافی رژیم غذایی نامناسب و …

نتیجه وجود برخی از بیماری‌های داخلی که در بدن وجود خواهند داشت زمانی که از نزدیکی در اطراف چشم استفاده می گردد پزشک اسید هیالورونیک را برای از بین بردن تیرگی ها چروک زیر چشم تزریق می کنند که نتیجه تزریق هیالورونیک اسید به اینگونه است که خستگی ها را از بین می برد.

 عوارض مزوتراپی دور چشم

 از مزوتراپی که برای منظور دور چشم می توان در نظر گرفت این است که کار زمان بر نیست درد زیادی نخواهد داشت ولی احتمال اینکه پوستتان دچار قرمزی و کمی تورم  شود وجود دارد البته در زمان مواجه شدن با این التهابات و قرمزی ها نباید هیچ گونه نگرانی به دلتان راه بدهید.

زیرا به مرور زمان و در مدت چند ساعت به حالت عادی برمی گردد از عوارض مزوتراپی که در اطراف چشم انجام می‌شود این است که اثیرات آن را در جلسات از بین می برد  و به مرور زمان تیرگی های اطراف چشم را از بین می رود.

چین و چروک ها کاملا رفع می‌شوند و پف زیر چشم مناسب کمتر می شود اما ممکن است در جلسه اول به دلیل اینکه کمترین تغییر را احساس می کنید نگران شوید و برای این متدد را ادامه ندهید این را بدانید که مدت زمانی که برای مزوتراپی باید در نظر بگیرید چیزی حدود دو ماه است و این مراحل باید ۶ تا ۸ جلسه زمان ببرد.

چون با انجام دادن این مرحله به مرحله به صورت کامل نتایج خیلی خوبی دریافت می کنید و از نتیجه راضی خواهد بود و  توجه داشته باشید که این کار تا آخرین جلسه به صورت کامل باید انجام شود تا بتواند تاثیرات مطلوب و موثری را برای شما به وجود بیاورد.

 مراقبت های بعد از مزوتراپی دور چشم

 مراقبت های بعد از مزوتراپی دور چشم
مراقبت های بعد از مزوتراپی دور چشم

مزوتراپی راهی دور چشم برای جوان سازی در اطراف چشم استفاده می‌کنند با این نوع به اکسیژن رسانی را در زیر پوست افزایش می دهند آبرسانی و جوانسازی در منطقه اتفاق می‌افتد از پوست خون رسانی خواهد شد برای اینکه به صورت مکرر دچار عوارض مزوتراپی نشاید باید حداقل سالی دو بار آن را انجام بدهید تا بهترین نتیجه رو دریافت کنید.

بعد از انجام مزوتراپی برای مدت طولانی نباید در زیر دوش بمانید شنا کردن در زمان طولانی می تواند در نتیجه مزو تراپی تاثیر بگذارد سرمای زیاد رطوبت خیلی زیاد گرما برای پوست می تواند مضر باشد باید خود را از قرار دادن در این شرایط محفوظ نگه دارید برای استفاده از محصولات آرایشی با پزشک مشورت کنید.

 از لوازم آرایشی که پزشک به شما تجویز می‌کند و اصل هستند استفاده کنید تا پوست دچار مشکلات و حساسیت نشود.

 مواردی که در مورد استفاده از لوازم آرایش وجود دارد این است که اگر لوازم آرایشتان پایه گیاهی و طبیعی نداشته باشد ممکن است به دلیل وجود چه سربی که در آن است ان را برایتان مشکل ایجاد کند حدود ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق احتمال اینکه در اطراف چشمتان قرمزی تورم کبودی دیده شود وجود دارد و این نشانه ها برای بیشتر افراد کاملاً طبیعی به حساب میاد.

 هیچ جای نگرانی ندارد با ۲۴ ساعت اولیه بعد از تزریق استفاده از یکسری داروها و انجام یکسری روشها کاملاً از بین می رود در فرد و راحت می تواند به زندگی روزمره خود بازگردد.

ترکیبات مزوتراپی دور چشم چیست؟

 برای اینکه به دلیل ترکیبات مزوتراپی دور چشم چیست باید بدانیم که محلول مزوتراپی که در زیر چشم تزریق می شود.

 از یکسری مواد مغذی و معدنی در آن استفاده شده است که برای جوانسازی پوست بسیار مهم است این مواد مثل انواع آمینو اسید ها هستند ویتامین ها آنتی اکسیدان ها که دوز دارو و نحوه تزریق آن ها بستگی به این دارد که نوع پوست بیمار چگونه عمل می کند و تشخیص این موضوع هم به واسطه پزشک متخصص پوست انجام می شود.

 ماندگاری مزوتراپی دور چشم

 ماندگاری مزوتراپی دور چشم
ماندگاری مزوتراپی دور چشم

 چیزهایی که در اطراف چشم است برای از بین بردن چین و چروک سیاهی پف زیر چشم استفاده می شود تا میزان بسیار زیادی به شرایط متعددی بستگی دارد مثلاً اینکه مواد اولیه به کار برده شده در مزوتراپی چه میزان باشد و تزریق به واسطه پزشکی انجام شود و پزشک در زمینه تزریق چقدر تجربه داشته باشد که همگی بر ماندگاری مزوتراپی تاثیر می گذارد.

 همچنین پوست مراجعه کننده و میزان خطوط کف که در اطراف چشم و سیاهی های وجود آمده همگی بر ماندگاری مزوتراپی تاثیر گذار هستند و اینکه نتیجه خوبی از کار هستند باید به پزشک متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا بسته مشکلات و عواقب جبران ناپذیری برای شما به وجود نیاید.

 همانطور که گفته شد مزوتراپی در واقع یک روش کاملا تجربی است که برای از بین بردن سیاهی گودی ها در اطراف چشم مورد استفاده قرار می‌گیرد این روش با باید حتماً توسط یک پزشک متخصص انجام شود تا مشکلاتی را برای بیمار به همراه می آورد.

در این روز مناسب با توجه به مشکلات پوستی و نوع پوستتان تزریق شود تمامی این مواد برای تزریق در مزوتراپی استفاده می‌شوند منشا گیاهی دارند از ویتامین های بسیار زیادی برخوردار هستند به همراه برخی از داروهای هومیوپاتی که تزریق می‌شوند که برای پوست موثر و مفید هستند این روش می‌تواند علاوه بر اینکه موثر واقع شود .

 از جمله معایبی برای مزوتراپی زیر چشم وجود دارد به مواردی مثل باقی ماندن زخم در زیر چشم و رفع سوختگی تورم و باقی ماندن آثار خطوط اطراف چشم می توان اشاره کرد که برای از بین بردن مواردی باید حتماً توسط مزوتراپی در زیر چشم را ترک نکنید و ادامه دهید.

از اینکه حتما باید قبل از انجام این به تحقیقات لازم را انجام بدهید و از این که به کدام پزشک باید مراجعه کنید مطالعات لازم کسب کنید و حتما کار ان  را از نزدیک ببینید.

 مزوتراپی که برای چشم هست روش های بسیار کاربردی برای از بین بردن مشکلات زیر چشم می باشد این مسئله  می تواند تاثیر بسیار زیادی در از بین بردن پف زیر چشم و سیاهی های اطراف آن داشته باشد و زیبایی را به شما ببخشد.

انواع دیگری از روش های مزوتراپی وجود دارد که برای از بین بردن لک صورت ریزش مو و کراتین قبل و بعد دیگر مزوتراپی بدن است که در اثر کلینیک آن که امروز را از چشم انجام می‌دهند و مزوتراپی ترابی ها هم قابل انجام است بسیاری از متخصصان زیبایی و پزشکان تاکید دارند که در واقع مزوتراپی زیر چشم از فاکتورهای محرک رشد تشکیل شده است و با تزریق این ماده باعث می‌شود.

شادابی و اطراف چشم شما به همراه به پوستتان باز  میگردد ساخت مولکول های ضروری افزایش پیدا کند کلاژن سازی شدت پیدا کند و پوست شاداب‌تر شود زمانی که توپ انجام میشود مقدار بسیار زیادی اکسیژن به پوست میرسد و پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد و عملکرد بهتر می‌شود و بهترین نتیجه را در پوست به همراه می آورد .

مزو  تراپی ها هستند که زمانی که چربی در زیر چشم از بین م یرود و پوست اطراف چشم جوان و شاداب تر می شود  و تیرگی ها و در ان ناحیه وجود می‌آید بهترین گزینه و کم خطرترین همین مزوتراپی در روش مزوتراپی کوکتل های مزوتراپی با افزایش گردش خون و کوچک کردن چربی های سلولی و کمک به کم شدن رنگ موی پوست می تواند تاثیر خود را برای مشکلات اطراف چشم بگذارد .

دستگاه های دیگری هم وجود دارند مثل لیزر فرکشنال که با تحریک کردن کلاژن در اطراف چشم چروک ها را از بین می برد و ظاهر پوست را تحت تاثیر قرار می دهد و بهبود می بخشد این روش درمانی باعث کم شدن افتادگی و شلی پوست در زیر چشم می شود.

روش دیگر تزریق ژل زیر چشم است که یکی از روش هایی که برای از بین بردن پف زیر چشم استفاده می شود کیفیت ژل ها بسیار حائز اهمیت هستند به کمک تزریق ژل ها می توان کم ترین میزان مزو تراپی  ایجاد کرد.

درمان قطعی پف زیر چشم با مزتراپی را امکان پذیر است هیچگونه عارضه خاصی ندارد و بعد کبود شدن قرمزی و  تورم تا ۲۴ ساعت به حالت نرمال دارد و بعد از آن باید از من به پزشکی موضوع را به اطلاع دهید در صورت لزوم برای تان دارو تجویز کند.

چه عواملی باعث تیرگی دور چشم میشود؟

چه عواملی باعث تیرگی دور چشم میشود؟
چه عواملی باعث تیرگی دور چشم میشود؟

با بالا رفتن سن گودی زیر چشم به وجود می‌آید و این بازه از بین رفتن خاصیت کشسانی در قسمت پایین و بالا در آنها می‌شود.

زمانی که فرورفتگی و گودی زیر چشم به وجود می‌آید ظاهر فقط خسته تر و روشن تر به نظر می رسد.

عواملی که باعث به وجود آوردن تیرگی در اطراف چشم می شود مثل چربی هایی که زمینه ارثی و فقر آهن اختلالات تیروئیدی آلرژی خستگی و کم خوابی میتواند بر روی تیرگی چشم تاثیر مستقیم بگذارد.

فیزیوتراپی اطراف چشم چگونه پف سیاهی زیر چشم را از بین میبرد؟

سیاهی که در چه در اطراف چشم انجام میشود برای رفع پف زیر چشم تیرگی آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پزشکان روزهای مناسب از داروهای پوستی را تهیه می‌کنند و این داروها عبارت است از ویتامین c ویتامین کا و آمینو اسیدها اسیدهای چرب که برای فعال سازی سیستم های پوستی در اطراف چشم مورد استفاده قرار می‌گیرند.

همچنین تجربیات زیادی به وسیله سوزن های بسیار ریز میلیون ها و انواع اسیدهای موجود و همچنین با استفاده از بی‌حسی موضعی به شکلی بسیار دقیق در دور چشم تزریق می گردد به این شکل درمان پوست وسیله ای در زیر چشم با مزو تراپی انجام خواهد شد.

تعداد جلسات مزوتراپی دور چشم

مزوتراپی از روش های بسیار تاثیر گذار است.

بهتر است عکس قبل و بعد از هر جلسه را در نظر بگیرید و با هم مقایسه کنید.

بعد از اینکه به نتیجه مطلوب رسیده می تواند نتایج خود را قطع کنید و البته در کنار این ها استفاده از کرم ها و لوسیون های که در دور چشم است می‌تواند ترکیباتی موثر باشند و به بهبود پف زیر چشم و مشکلات چشمی کمک بسیار زیادی کند.

یکی دیگر از انواع تاثیر گذار مزوتراپی، مزوتراپی مو است که شما میتوانید نتیجه ان را پس از اتمام جلسات ان به خوبی مشاهده کنید.