تلفن مطب : 26600793-021

مزوتراپی بازو

مزوتراپی بازو

یکی از روش هایی که بسیاری از افراد برای کم کردن چربی در قسمت از بازو انتخاب می ‌کنند لاغری به روش های مزوتراپی بازو می باشند.

این روش به سادگی و با توجه به ماده خالص در زیر پوست با کمترین عوارض جانبی همراه می‌شود.

همین معمولا کافیست که این روش را به یکی از روش‌های محبوب کاهش چربی در بازو تبدیل کند.

در این مقاله قصد داریم در رابطه با تزریق انجام مزوتراپی در بازو توضیحاتی را به شما عزیزان بدهیم.

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی چیست؟
مزوتراپی چیست؟

در ابتدا باید بدانیم که مزوتراپی چیست؟

مزو تراپی یک روش بی خطر برای کم کردن چربی های بدن است که بدون درد و بیهوشی نیاز به جراحی ندارد و کاملا به صورت سرپایی انجام می ‌شود.

در این روش های مواد دارویی با ویتامین های خاص به واسطه پزشکی لایه میانی پوست تزریق می‌شود و بعد مزوتراپی و تحریک سلول ‌های چربی باعث از بین رفتن بافت همبند چربی می شود و آن را دفع می کند این روش در همین قسمت های بدن قابل اجرا است.

استفاده از مزوتراپی در از بین بردن چربی های شکم پهلو ران بازو می باشد و بعد از مزوتراپی چربی سوزی محدود نخواهد شد و برای کم کردن درد های التهابی مزمن درمان های هنجاری استخوان درمان ریزش مو و موارد دیگر از آن استفاده می کنند.

این روش یکی از روش‌های درمانی محبوب و مورد اطمینان در سراسر دنیا هم هست.

از انواع ان میتوان به:

اشاره کرد

مزوتراپی بازو چه تاثیراتی دارد؟

مزوتراپی بازو چه تاثیراتی دارد؟
مزوتراپی بازو چه تاثیراتی دارد؟

چربی های ناحیه بازو بعد از گرفتن رژیم های سخت معمولا از بین می ‌روند.

ورزش تاثیر کمی بر چربی ها در قسمت بازو ایجاد می کند.

استفاده از محصولاتی لاغری بازو روش بسیار موثری برای شکسته شدن چربی ها در قسمت بازو هست اگر شما هم تمایل به داشتن بازوهای لاغر و بدون چربی دارید؛ می توانید از این روش همراه با ورزش و تغذیه مناسب به خوبی استفاده کنید.

در کوتاه‌ترین زمان به نتیجه دلخواهتان برسید پزشک شما می‌توانید با ترکیب دارو های مختلف اثر بخشی آن ها را بیشتر نماید و زیبا سازی بسته شدن و جوانسازی پوست بازو هالتر پردازد.

از عمل های زیبایی که امروزه بسیار مورد توجه به استقبال قرار گرفته مزو ترابی است.

مزو تراپی به صورت مستقیم دارو در ناحیه مورد نظر وارد می‌کند و برای قسمت های مختلفی در بدن مثل زیر چشم ورم کردن پا ها و بازو ها هم استفاده می ‌شود.

مزوتراپی کاربرد های مختلفی دارد معروف ‌ترین آن ها مزو تراپی بازو است.

که به از بین بردن شل شدگی و افتادگی بازو می پردازد مزوتراپی رفع غبغب برای افرادی که دارای غبغب کمی هستند بسیار مناسب می باشد.

برای شکم اگر افراد با ورزش وجود نتوانستند شکم خود را کوچک کنند  می توانند از مزوتراپی استفاده کنند.

از دیگر روش هایی که می توان برای ساق پا بعد از بین بردن سلولیت ها استفاده کرد مزوتراپی است.

سلولیت یک نوع بیماری که در آن پوست مانند پوست پرتقال دارای فرورفتگی می شود مزو تراپی از بهترین روش های درمانی برای این بیماری ها است.

به طور معمول زمانی که بدن شما مدام در حال تغییر می شود باعث می شود حالت خود را از دست ‌دهند و پوست آن ها نازک خواهد شد.

یکی از علت های دیگری که باعث شل شدگی پوست می‌ شود افزایش سن است و به همین دلیل هر فردی می‌تواند یک روز از هم باز وهای خودش خسته شود و احساس ناراحتی می کنند و تصمیم بگیرد راه هایی برای درمان زیبا شدن آن پیدا کنند.

روش جدید از ورزش و عمل های زیبایی پیشنهاد می شود اما فردی موفق می‌شود که بهترین و سریع ترین روش انتخاب نماید و مزو تراپی بازو از روش های سریع و بی خطر هم هست.

با گذشت زمان انعطاف خود را از دست می دهند در بازوها چربی های انباشته شده باعث شل شدن پوست می شود با گذشت زمان بافت های زیرین پوست تحلیل می روند.

افرادی که نمی توانند عمل مزوتراپی به بازو را انجام دهند باید شرایط زیر را داشته باشند  به دست افراد بالای ۴۰ سال این کار را انجام دهند افرادی که دارای پوست شل و افتاده در ناحیه بازو هستند می توان این عمل را انجام دهند.

افرادی که سیگار نمی کشند می توانند این کار را انجام دهند توجه کنید که این عمل باید به صورت کامل در واقع بینانه باشد تا ضرری برای فرد به وجود نیاورد.

افرادی که بیماری های خاص در آن بهتر از این عمل را انجام ندهند بعد از اینکه نتیجه مزوتراپی اثربخش شد مراقبت های لازم احتیاج از پس از بعد از مزوتراپی بهتر است از  ماساژ ورزش ها را انجام دهد.

بعد از مزوتراپی بهتر است از لباس های  تنگ استفاده نکنید. لباس هایی که می پوشید بهتر است بعد از مزو تراپی تا حد زیادی از رژیم غذایی‌تان حذف کنید بهتر است بعد از تزریق چربی حداقل یک  لیوان آب بنوشید.

عوارض جانبی مزوتراپی بازو چیست؟

مزوتراپی در  سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. دارو های تزریق مزوتراپی بی ‌خطر هستند می توان در مواردی عوارض جانبی هم داشته باشند از جمله موارد میتوان به:

 • زخم در ناحیه
 • عفونت در ناحیه
 • سرگیجه
 • حالت تهوع کبودی
 • درد در ناحیه تزریق
 • حساسیت نسبت به مواد تزریقی
 • سوزش و خارش پوست

باشد در صورت مشاهده باید حتماً با پزشک خود مشورت نمایید توجه کنید که بعد از هر جلسه مزوتراپی دو روز  باید استراحت کنید. از فعالیت های شدید جلوگیری کنید و لباس های  گشاد بپوشید بعد از هر جلسه از رفتن به حمام پرهیز کنید.

یک هفته قبل از انجام تزریق آسپرین مصرف نکنید .

دارو های ضد التهابی را قطع کنید .

بهتر از قبل از شروع روند درمان به پزشک صحبت کنید روش درمان و دارو های تجربی را مورد بررسی قرار دهید تا جلسات را پیش بینی کند تا با آمادگی و آگاهی کامل مراجعه کنید.

در طول درمان وعده‌های غذایی‌تان استفاده نمایید.

توجه به اینکه در زمان تزریق امکان دارد درد داشته باشید ، می توان از پزشک خود بخواهید که در صورت نیاز از این ماده بی حسی استفاده کنید.

فواید مزوتراپی بازو

فواید مزو تراپی بازو
فواید مزو تراپی بازو

سال ها پیش پزشک فرانسوی این روش را  برای بیماری های عروقی و عفونی آسیب های ورزشی و بهبود گردش خون را طراحی کرد در این روش درمانی مقدار کمی از دارو های مختلف به صورت مستقیم به لایه های زیرین پوست همبندی که در زیر  است پوست تزریق می‌شود در حال حاضر کاربردهای این تکنیک مزوتراپی هست.

برای از بین بردن چین و چروک روش های روشن کردن پوست رفع جای جوش بعد از لاغری استفاده می شود .

رفته رفته در مورد و زیبایی و با اتکا به روش ‌های مربوط به جهان تبدیل شده است.

مزوتراپی یکی از روش ‌های جدید برای کم کردن وزن است.  این تکنیک درمان جایگزین مناسبی برای پوست روشن در خانم ها و آقایان است به لاغری با تزریق داروها و مواد مفید لایه میانی پوست مواد مغذی لازم را به نواحی خاصی از بدن می رساند و از این طریق سلولیت و چربی ها را به تمام نقاط بدن کمک می کند.

از این روش می توان برای درمان کمر درد استفاده نمود.سبک مزوتراپی لاغری در بسیاری از افراد اتفاق افتاد از ۲۵ ۱۳ سانتیمتر از چربی‌ها از بین رفته است البته این روش به هیچ عنوان جایگزین تناسب اندام نیست.

با این روش می‌تواند به حل رسوبات اضافی که در درون بدن هستند می پردازند.  سلولیت ها را از بین ببرد علاوه بر مزوتراپی لاغری صورت عدم دیگر از مزوتراپی مو وجود دارد که در زمان های مختلف از بدن انجام می شود و تجمع چربی در قسمت های مختلف صورت را از بین می برد .

با تمرینات ورزشی می توان به راحتی از بین برد اما مزوتراپی لاغری صورت با تزریق مواد مغذی به همان قسمت که قصد لاغری انجام میشود و چربی ها را از بین می برد چربی های قسمت شکنجه و آزار دهنده ترین چربی ها برای بدن هستند.

بسیاری از افراد با گرفتن رژیم و  انجام ورزش و پیاده روی شکم خود را لاغر کند اما گاهی اوقات امکان استفاده از رژیم و انجام ورزش برای افراد وجود ندارد حتی در بعضی از افراد هیچ نتیجه ‌ای نخواهد داشت مزوتراپی لاغری شکم می تواند یک روش درمانی برای لاغری  صورت چربی سوزی سریع باشد.

بازو های یکی از اندامه ای بدن است، که چربی های جامد در آن ها از بین نمی‌رود . استفاده از رژیم های باعث می شود که حجم بازو کم شود.

لاغری بازو جزو غیر تهاجمی ترین و عالی ترین روش برای از بین بردن چربی ها در ناحیه بازو است این روش بدون انجام هیچ گونه عمل جراحی درد و خونریزی انجام می‌شود .

وجود چربی در این نواحی در بیش تر اوقات باعث به وجود آمدن سلولیت می شود و ظاهر پوست را ناخوشایند جلوه می‌دهد از بین بردن این چربی ها با  انجام ورزش های خاص و نسبتاً سخت امکان پذیر است.

اما مزوتراپی لاغری ران ساختار چربی را درهم می‌شکند و علاوه بر زیبا کردن ان ها، ظاهر پوست را هم به شکل معجزه آسایی بهبود می بخشد.

هزینه مزوتراپی بازو چقدر است؟

هزینه مزوتراپی بازو چقدر است؟
هزینه مزوتراپی بازو چقدر است؟

هزینه انجام مزوتراپی به  عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله این عوامل می تواند:

 •  شماره تخصص
 • و مهارت پزشک
 •  و سابقه کلینیک دارو هایی که مصرف می شود.
 •  تعداد جلسه که برای درمان احتیاج وضعیت بیمار
 •  نوع بیمه ای
 •  اطلاع از میزان دقیق هزینه

قبل از اقدام به مزو تراپی باید در رابطه با این موضوع با پزشک تان صحبت کنید و اطلاعات لازم را به جهت هزینه ها دریافت کنید.

توجه کنید از مزوتراپی به دلیل اینکه جز درمان‌های زیبایی به حساب می‌آید تحت پوشش بیمه‌ای قرار ندارد و بیمار باید تمام هزینه‌ها را به صورت شخصی پرداخت نمایند.

مزوتراپی برای بازو مزیت های زیادی دارد تقریبا همین افراد بین سنین ۱۸ تا ۲۵ سال می توانند از آن استفاده کنند.

خانم های باردار کسانی که بیماری های خاص زمینه ای دارند کسانی که بیماری های قلبی و عروقی دارند و کسانی که پیوند خاصی از اعضای بدن را دریافت کردند افراد سالخورده و کسانی که دارو های خاصی مصرف می کنند بهتر است که این روش ها را انجام ندهند.

افرادی که فشار خون بالا دارند، باید زیر نظر پزشک این کار را انجام بدهند و با مشورت کنند به خاطر داشته باشید که مزو تراپی در ترکیب با روش های دیگر لاغری میشوند بیشترین نتیجه را در کمترین زمان ممکن ایجاد کند.

به عنوان مثال می توانید از حرکت ورزشی برای سفت بودن ماهیچه های پشت بازو هم استفاده کنید

بهبودی بعد از درمان مزوتراپی لاغری بسیار سریع اتفاق می‌افتد بیشتر پزشکان توصیه می‌کنند که به ایجاد وقفه در انجام این کار های روزمره بعد از درمان کمک می‌کند.

تا حدود یک ساعت بعد از تزریق اساس سوزش می کنید ولی سوزش بسیار خفیف است و به راحتی می‌توان آن را تحمل کنید.

امکان دارد مدت یک تا دو روز بعد از عمل فشار حساسیت پوستی و تورم ها شوید و گاهی اوقات کبودی در اطراف ناحیه تزریق ایجاد شود.

برخی از بیماران برای کاهش تورم از کمپرس آب یخ استفاده می کنند در صورت لزوم و به وجود آمدن تورم و کبودی های شدید بهتر است یک نسخه از پزشک بگیرد و آن ها را مصرف کنید و به دیگر نیز این موارد را نادیده می‌گیرد و بلافاصله کارهای خود را از سر می گیرند که امکان دارد دچار مشکل شود.