تلفن مطب : 26600793-021

لیزر مو زیر بغل

لیزر مو زیر بغل

اگر از استفاده از موچین و تیغ و دیگر چیزها برای از بین بردن موهای زائد تان هست شده میتوانید از لیزر موهای زائد به عنوان راه حلی موثر و بلند مدت هم کمک بگیرید.

لیزر مو زیر بغل روش های مختلفی دارد و در هر کلینیک با کلینیک دیگر متفاوت است

لیزر موهای زائد یکی از پرطرفدار ترین درمان های زیبایی هست لیزر قدرت فولیکول مو را برای تولید مو  می خواهد بود و همواره پوستی صاف و به دنیا مو برای شما به وجود بیاید.

در جلسات مشاوره زیر نظر متخصص و باتجربه تمامی اطلاعات درباره لیزر موهای زائد در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و متخصصان تمامی سوالاتتان را جواب می دهند.

سپس متخصص هزینه نهایی و دقیق را اعلام می‌کند و تعداد جلسات مورد نیازتان را برآورد می‌کند و میزان تعداد جلسات  تقریبی به شما می‌گوید برای رزرو وقت باید در آن زمان اقدام کنید در ادامه شما را متقاضیان ایده آل برای لیزر موهای زائد زیر بغل چه کسانی هستند و.. اشنا می کنیم.

متقاضیان ایده آل برای لیزر موهای زائد زیر بغل چه کسانی هستند؟

متقاضیان ایده آل برای لیزر موهای زائد زیر بغل چه کسانی هستند؟
متقاضیان ایده آل برای لیزر موهای زائد زیر بغل چه کسانی هستند؟

بانوان و آقایان که موهای تیره زیادی در زیر بغل شان دارند متقاضیان ایده آلی هستند.

امروزه لیزر موهای اقایان نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته و مورد استفاده قرار میگیرد.

که برای لیزر موهای زائد می‌توانند این کار را انجام بدهد قبل از شروع درمان باید بدانید که انتظار چه نتایجی را باید در بلند مدت داشته باشید و از احتمال رویش مجدد موها اطلاعات کافی برای تان به وجود آمده باشد.

همچنین لازم است بدانید که باید چند جلسه لیزر را انجام دهید و  انتظارات منطقی و عارضه که مانع انجام لیزر درمانی می شود عفونت های فعال است خوشبختانه بعد از برطرف شدن مشکلات پوستی می توانید به درمانتان را انجام بدهید.

لیزر موهای زائد در نواحی مختلفی انجام میشود.

لیزر موهای ناحیه تناسلی نیز امروزه برای از بین بردن موهای زائد این ناحیه بسیار پر طرفدار است.

فواید لیزر زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل فواید و مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه قصد داریم همه آنها را برای شما عزیزان توضیح دهیم.

یکی از این مزایا نرم شدن پوست زیر بغل است که می‌تواند مطمئن شوید و بعد از انجام لیزر موهای زائد زیر بغلتان پوست زیر بغل بعد از چند جلسه نرم و لطیف می شود.

لیزر نه تنها زیر بغل را نرم و بدون می‌کند بلکه تیرگی های آشکاری که در آن به وجود آمده است را از بین می برد و احساس خوشایند برای انسان به وجود آید و اعتماد به نفس و عزت نفس آن به مراتب بالاتر از قبل برود از دیگر مزیت‌های لیزر موهای زائد کاهش موهای درون روییده است.

برخی از موهای درون روده که در زیر بغل به وجود می‌آید عارضه ناراحت کننده و تحریک کننده هستند و می‌توانند باعث التهاب شوند که در آن زمان به وجود می‌آید که موها فر خورده در زیر پوست گیر بیفتند و  برجستگی و ورم کنند که بتوانند دردناک هم باشد.

علاوه موها در زمان اصلاح با تیغ یا اپیلاسیون یا وکس به راحتی عفونت می کند لیزر مو های زائد سلول های مرده در ناحیه ‌ای هدف از جمله زیر بغل تخریب می نماید و از بین می‌برد و از بروز این عوامل جلوگیری میکند.

پیشگیری از سوختگی تیغ

اصلاح با تیغ و اپیلاسیون با وکس عمل های برای از بین بردن موهای زائد هست که امکان دارد به پوست به ویژه پوست زیر بغل آسیب‌ هایی را وارد کند علت آسیب دیدن پوست این است که هنگام تیغ زدن استفاده کردن از وکس لایه های بالایی پوست همراه با فولیکول های مو برداشته می شود.

وزن می روند در نظر لایه های پوست آسیب دیدن پوست تحریک خواهد شد فولیکول مو و پوست هدف قرار می ‌دهد و آن را بدون آسیب زدن به گذر از بین خواهد بود خواهد بردن ترک پوستی صاف و درخشان و بدون مو به وجود می آید.

خلاص شدن از اصلاح روزانه

اگر مجبور باشید  زیاد بدن انسان را به صورت روزانه یا چند بار در هفته اصلاح کنید هنگام این کار برای تامین تواند طاقت فرسا باشد برای یک روش آزاردهنده است و علاوه باعث می‌شود که برای فعالیت های مثل رفتن به باشگاه و استخر آمادگی لازم را نداشته باشید وقتی مو های زیر بغل با لیزر از بین برده و برای این کار آمادگی لازم را دارید و دیگر هرگز مجبور به تیغ زدن موهای زیر بغل را نمی شوید.

نتیجه دائمی در رابطه با لیزر موهای زیر بغل

بهترین فایده لیزر برای انجام دادن و از بین بردن موهای زیر بغل نتیجه آن است زیرا در لیزر درمانی از نور شدید برای هدف گرفتن پول ها و سلول های موجود در آن پوست در ناحیه هدف معین استفاده می گردد.

این منبع نور و غریب به فولیکول‌های مو در زیر پوست آسیب می زند و دانش چرخه روش آن ها را متوقف می کند و پس از تکرار شدن این عمل در چند جلسه دیگر رشد نخواهد کرد.

چون پس از لیزر درمانی دیگر نیازی به استفاده مکرر از طریق بایوس نیست لیزر در مورد در بلندمدت باعث صرفه جویی در وقت و پول می گردد و دیگر لازم نیست نگران موهای زائد زیر بغل تان باشید.

لیزر دائمی موهای زائد زیر بغل

لیزر دائمی موهای زائد زیر بغل
لیزر دائمی موهای زائد زیر بغل

آمادگی قبل از لیزر درمان و احتیاط‌های لازم بسیار ضروری هست اپیلاسیون یا استفاده از روش دیگر که باعث از بین بردن موهای زائد میشود به جز اصلاح کردن و کوتاه کردن موها با قیچی و تیغ از ۶ هفته قبل از انجام لیزر ممنوع می باشد.

همچنین قصد لیزر درمانی دارید از ۶ هفته قبل نباید حمام آفتاب را بگیرید یا از اصول آیوم استفاده کنید همچنین بعد از محصولات برنزه کننده برای پوستتان استفاده کنید لیزر موهای زائد زیر بغل مراحل زیر انجام می شود.

ابتدا متخصص ناحیه درمان و تمیز می نماید و کرم بی حسی ملایمی را برای صورت بر روی پوست می زند اینکه محافظتی نیز به شما داده می شود و در خودمان به چشم بزنیم سفت متخصص دستگاه رو که بعد پرتوی نور از آن ساخته می گردد را بر روی زیبای تو می گذارد فولیکول های مو را کاملا گرم می کند و آنها را می سوزاند.

در پایین اندن آسیب می‌بینند درنتیجه فولیکول های آسیب دیده دیگر نمی‌تواند و موی جدیدی را تولید کند این فرآیند فقط ظرف چند دقیقه به اتمام خواهد رسید.

مراقبت بعد از لیزر درمانی

پوست لیزر شده بعد از اینکه با استفاده از لیزر درمان میشود به حالت قرمز و داغ در می آید و به همین دلیل است که ناحیه درمان بعد از لیزر خنک خواهد شد گاهی اوقات آوردهای ایجاد می‌شود این عوارض معمولاً ظرف چند ساعت راه می شود تا ۴۸ ساعت بعد از درمان لباس های پنبه ای گشاد باید بپوشید از سونا جکوزی استخر دوری کنید و ورزش در آن خودداری نمایید همچنین به زور و قدرت هستند و با آب ولرم یا سرد کردن دوش بگیری زیر بغل را با آب بسیار ۱۰۰ یا داغ شستشو ندهید.

نتایج مورد انتظار لیزر زیر بغل

لیزر موهای زیر بغل که تیره و به اندازه کافی زخم مشاهده روش ایمن و موثر با استفاده از لیزر از بین می رود لیزر مو زائد پس از هر جلسه لیزر درمانی نازک تر و کمتر می شود و بسته به نوع پوست مقدار مو به صورت متوسط باید درمان در ۴ تا ۶ هفته انجام شود تا نتیجه بسیار خوبی دریافت کنید.

احتمال دارد که مو های جدید بعد از سالها تحت تاثیر هورمون ها و عوامل دیگری به وجود بیاید و رشد کنند برای از بین بردن موهای جدید هم باید چند جلسه لیزر درمانی انجام بدهید.

همچنین لازم است درمان های نگهدارنده را به شش دوازده ماه یکبار یا در صورت رویش مجدد موهای زائد تکرار نمایید

عوارض جانبی لیزر زیر بغل

عوارض جانبی لیزر زیر بغل
عوارض جانبی لیزر زیر بغل

برای اینکه بیشترین فایده را از لیزر زیر بغل دریافت کنید و نتیجه خوبی را بگیرید باید به جراحی پلاستیک متخصص پوست و مویی را تجربه مراجعه کنیم به این ترتیب احتمال به وجود آمدن لیزر درمانی به کمترین حد خود می رسد.

در حال حاضر عوارض جانبی لیزر برای زیر بغل عبارت هستند از درد تاول و مرغ سرخ شده تحریک شدن پوست و باقی ماندن جای زخم و اسکار کرد و گفت این یک عارضه بسیار نادر است برای کمتر کسی اتفاق می‌افتد لیزر درمانی به  درمان زیبایی دیگری مثل لایه برداری می تواند می تواند حساسیت به نور خورشید را زیاد کند.

هر چند ناحیه زیربغل معمولاً در برابر نور خورشید قرار نمی‌گیرد اما به محض احتیاط لازم است که کرم ضد آفتاب بریان ناحیه استفاده کنید تغییرات رنگدانه های موقتی یکی از دیگر عوارض های احتمالی برای لیزر درمانی زیر بغل است که اگر هم چنین مشکلی برایشان به وجود آمد.

بهتر است و متخصص پوست و مو در رابطه با مشورت کنید تغییر رنگدانه به صورت لکه های روشن برای پوست تیره یا لکه های تیره روی پوست روشن امکان وجود آمدن دارد به طور کلی هر چقدر پوست تیره تر باشد بیشتر مستعد تغییرات رنگدانه قرار می گیرد

نتایج حاصل از لیزر موهای زائد بسیار ماندگار تر است با این حال با توجه به درد احتمال خطر وجود آمدن عوارض جانبی و هزینه های آن ممکن است دیدار نباشد در این صورت می‌توان از روش‌های دیگری استفاده کنید.