لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر مو های زائد

فهرست مطالب

بسیاری از افراد دارای بدن پر مو  هستند که این امر سبب شده آنها رنج بسیاری را تحمل کنند روش های مختلف وجود دارد که افراد بتوانند به راحتی بدنی بدون مو داشته باشند.

یکی از روش هایی که در چند دهه اخیر طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است لیزر مو های زائد بدن است.

  لیزر مو های زائد یکی از بهترین روش ها و متداول ترین روش ها در افراد است که سبب می شود در کمترین زمان حجم مو های بدن افرا د کم شود و نتایج بسیار خوبی را برای آن ها به جای می گذارد.

 لیزر مو های زائد در گذشته فقط برای خانم ها استفاده می شد اما با گذشت زمان آقایان هم از این روش استفاده کردند و امروزه تعداد زیادی از  آقایان برای لیزر مو های شان مراجعه می ‌کند.

لیزر مو های زائد اثرکلوئید به جا می گذارد و همین امر سبب شد مورد استقبال افراد زیادی قرار بگیرد.

 در واقع می توان گفت لیزر مو های زائد روش کم تهاجم  می‌باشد و به از بین بردن موهای زائد در بدن بانوان و آقایان کمک بسیار فراوانی می‌کند افرادی که دارای بدن پر مو  هستند می توانند در کمترین زمان دارای بدن صاف و بدون مو شوند.

 انجام لیزر در افزایش فولیکول ها نقش فراوانی دارد و سبب می شود که فولیکول ها رشد کم تری پیدا کند فولیکول ها اگر دچار آسیب شوند با مشکلات مختلف روبرو می شود و تراکم مو با استفاده از لیزر در قسمت هایی از مو از بین برود.

در واقع می‌توان گفت پیاز مو در قسمت هایی که موی زائد رشد می کند به صورت کامل و واقعی سوزانده می‌شود کاملاً مهار می‌شود و از بین می‌رود .

موهای زائد برای افراد مشکلات مختلفی ایجاد می‌کند و مثلا افرادی که ورزشکار هستند و لباس های مختلف می پوشند نیاز دارند که مدام مو ها  را اصلاح کنند این روش برای آنها وقت گیر است و یکی از روش هایی که هیچ وقتی از افراد نمی گیرد استفاده از لیزر است.

 افراد به چند دلیل به لیزر موهای زائد نیاز دارند در بین همه افراد آقایان بیشتر از خانم ‌ها به لیزر مو های زائد نیاز دارند به دلیل اینکه تراکم در قسمت‌های مختلفی از بدن آقایان بسیار زیاد است.

افرادی که قصد دارند بدنی زیبا و صاف و به دور از هرگونه ایراد داشته باشند از لیزر استفاده می‌کنند.

روش های دیگر اصلاح برای ان ها وقت گیر است و یکی از روش هایی که هیچ وقت از افراد نمی گیرد استفاده از روش های بهتر است.

افراد به چند دلیل به لیزر مو های زائد نیاز دارند در بین همه افراد آقایان بیشتر از خانم ها به لیزر مو های زائد نیاز دارند به دلیل اینکه تراکم در قسمت های مختلف از بدن آقایان بسیار زیاد است افرادی که قصد دارند بدنی زیبا و صاف و به دور از هر گونه ایراد داشته باشند از لیزر استفاده می‌کنند.

 لیزر موهای زائد در آقایان در قسمت‌ های شکم و نواحی نشیمنگاهی ان ها  می تواند صورت بگیرد.

همچنین آقایان که میخواهد خط ریششان را برای همیشه از بین ببرند می‌توانند از آن استفاده کند بهتر است قبل از اینکه نسبت به لیزر کردن اقدام کنند با یک پزشک متخصص و اپراتور به صحبت کنند تا نتیجه لازم را بگیرید.

بهترین روش رفع موهای زائد

بهترین روش رفع موهای زائد

اگر به صورت کلی به دنبال حذف موهای زائد تان هستید بهترین روش لیزر موهای زائد است که تنها در ۹۰ درصد مواقع جواب می دهد و سبب می گردد که موهای آقایان نازک شود و تراکم و شان کم شود.

بنابراین لیزر موهای زائد سبب می گردد که ظاهری بسیار زیبا و صاف داشته باشید و اگر میخواهید برای همیشه بدنی زیبا داشته باشید ما به شما پیشنهاد می کنیم که از لیزر موهای زائد استفاده کنید.

در این متن  شما را با بهداشت و سلامت پوست و عوامل مربوط به لیزر مو های زائد آشنا می کنیم برای اطلاعات بیش تر متن زیر را تا انتها مطالعه نمایید تا با فواید ان شوید.

لیزر مو های زائد ماندگاری زیادی دارد در وضعیت افراد با یک دوره لیزر موهای شان به صورت کامل از بین می رود و نتیجه می گیرند اما این وضعیت افراد با تکرار جلسات این نتیجه حاصل می شود.

این تکرار جلسات در طول سالیان سال تحویل افتد بنابراین با یک دوره لیزر تا چند وقت می توان از شر  موهای زائد خلاص شوید انجام این عمل رشد مو ها را کم می‌کند و در برخی از افراد کاملا متوقف می‌سازد تکرار آن باعث کند شدن سرعت رشد مو ها می شود.

به همین دلیل با هر بار تکرار لیزر زمان ماندگاری بیشتری به بدون مو بودن آن قسمت می دهید.

هر کسی که سلامت عمومی دارد و هیچ گونه بیماری ندارد می‌تواند این لیزر را انجام بدهد چگونگی انجام این عمل برای همه افراد با هر نوع پوستی و هر رنگی مناسب است تنها زمان و میزان اثرگذاری آن متفاوت خواهد بود.

لیزر مو های زائد بر روی مو های تیره و پوست های روشن بهترین نتیجه را می‌دهد و موثرترین روش برای افرادی که مو های بلوند خاکستری و غیره دارند است.

 نوع دیگر در رابطه با لیزر موهای زائد بر روی پا و دست است که در همین افراد جواب نمی‌دهد و در نتیجه پزشک قبل از انجام جلسات یک قسمتی از پوست را که دارای موی زائد تست می‌کند تا مطمئن شود که لیزر روش اثرگذار بر روی پوست شما است

 برای مو ها جزو موثر ترین روش ها هستند تعداد جلسات آن را پزشک تشخیص می دهد و به طور کلی افرادی که بیماری های پوستی دارند نمی توانند از این لیرز ها استفاده کنند این افراد قبل از انجام لیزر باید یکی سری از ازمایشات پوستی را انجام دهند تا پزشک مطمن شود خطری سلامت فرد را تهدید نمی کند.

لیزر موهای صورت در بانوان

لیزر موهای صورت در بانوان

قسمتی از بدن در بانوان که نیاز به لیزر دارد لیزر موهای صورت است لیزر موهای صورت در بانوان امروزه به راحتی صورت می گیرد و افراد زیادی تمایل به استفاده از آن دارند.

 افرادی که موهای کلفت زخیم دارند  با استفاده از لیزر مو های صورت می توانند در کم ترین زمان آن ها را درمان کند و پوستی شفاف و خالی از آکنه داشته باشد اگر به موهای صورت بر روی صورت باقی بماند به مرور زمان باعث به وجود آمدن مشکلات پوستی از جمله جوش های زیر پوستی می شود که این امر برای بانوان بسیار آزارد هنده است.

بنابراین امروز لیزر موهای صورت در بانوان بسیار رونق گرفته است اگر لیزر موهای صورت را انجام دادید بهتر است موارد زیر را انجام دهید تا پوستی شاداب داشته باشیداگر دچار تاول پوستی شدید از ترکاندن آن خودداری کنید زیرا دچار درد های شدیدی می شوید.

حدود یک ماه قبل از انجام این پ هرگونه کندن موهای خود بپردازید این کندن مو ها شامل موم انداختن و کس و بند و غیره است چرا که باعث تاثیر گذاری کمتر لیزر می شود.

 در زمان مراجعه و در همان روز که فصل انجام لیزر صورت را دارید حتما مو های آن قسمت را به صورت کامل رفع کنید .

هیچ گونه مواد آرایشی و کرمی مانند برای پوست نباشد از چرب کردن پوست بپرهیز اگر به هر بیماری دچار هستید آن را با پزشک در میان بگذارید بعد از انجام ان  اگر داروی خاصی مصرف می کنید آن را به پزشک بگویید.

 مثل آنتی بیوتیک ها  میزان حساسیت پوست تاثیر می گذارد و تاثیرات بدی بر روی پوست به جا می‌گذارد.

 انجام لیزر در زمان بارداری ممنوع است باید این موضوع را با پزشک در میان بگذارید

 سعی کنید تا یک هفته بعد از انجام این حوزه در مقابل نور خورشید قرار نگیرد و در صورت لزوم حتما از کرم های ضد آفتاب به قوی استفاده شود.

بهداشت و سلامت پوست با لیزر

بهداشت سلامت پوست مهم ترین عاملی که توجه بسیاری می‌شود.

خیلی از افراد فکر می کنند که داشتن مو های زائد و پرپشت بدین معناست که افراد بهداشت شخصی شان را رعایت نمی کنند ولی این موضوع هیچ ربطی به پاک و تمیز بودن افراد ندارد.

بیشتر افراد به صورت ژنتیکی و تحت تاثیر عوامل مختلفی دارای بدن پر مو هستند افرادی که دارای بدن پر مو هستند مدام دچار خارش و جوش زدگی می شوند.

 بنابراین داشتن موهای پرپشت مشکلات زیادی برای افراد به وجود می آورد و سبب می گردد که افراد همیشه حس ناخوشایندی داشته باشند و از درد فراوانی رنج ببرنند و بنابراین آنها مدام به دنبال آن هستند که موهای زائد شان را بتراشند.

 موهای زائد اگر زیاد باشد باعث می شود شکلی نافرمی به خود بگیرد و در قسمت های مختلف از کمر و نشیمنگاه وجود داشته باشد و اگر به صورت کامل به تمیزی آن اهمیت ندهید ممکن است باعث به وجود آوردن عفونت های شدید در افراد بشود که برای افراد دردسرساز باشد.

در واقع امروزه اکثر افراد به مراکز لیزر مراجعه می‌کنند و روز به روز به تعداد افرادی که می‌خواهند از شر مو های زائد بدن خلاص شوند اضافه می شود.

افرادی که از  بیماری و مشکلات مختلف پوستی مثل بیماری های صدف پولکی رنج می‌برند آن ها به صورت معمولی و با استفاده ازژیلت نمی توانند موهای صورتشان و موهای بدنشان را اصلاح کنند بنابراین را توصیه می شود که از لیزر استفاده کنند. لیزر باعث می شود که در کمترین زمان موهای زائد شان از بین برود و بدنی صاف و نرم داشته باشند.

چرا آقایان به لیزر موهای زائد نیاز دارند

چرا آقایان به لیزر موهای زائد نیاز دارند

اکثر افراد فکر می‌ کنند که فقط لیزر مو های زائد برای بانوان امکان پذیر است اما این یک فکر اشتباه است زیرا امروزه آقایان بیش تر از خانم ها به سلامت و زیبایی خود اهمیت می دهند و آقایان به دلیل اینکه حجم زیادی از مو ها را دارند بیش تر به فکر از بین بردن مو های زائد شان هستند.

 افرادی که به ورزش کردن علاقه دارند، معمولا دوست دارند  پوستی صاف داشته باشند و به دنبال استفاده از لیزر هستند.

لیزر موهای زائد در آقایان گزینه مناسبی به شمار می آید و باعث می گردد که در کمترین زمان مو های بدنشان از بین برود افرادی که دارای موهای پراکنده و پرمویی هستند و در قسمت های مختلف از بدنشان از مو رنج می ‌برند با استفاده از لیزر می توان آن را از بین ببرند.

بی شک افراد امروزه به دنبال این هستند که ریش های ثابتی داشته باشند و ریش های شان از حدی بلند تر نشوند و با  استفاده از لیزر می‌ توانند این کار را انجام دهند.

 لیزر در آقایان یکی از مهم ترین کار ها است که به زیبا سازی آن ها کمک فراوانی می کند و باعث می گردد که بدنی مرتب و تمیز داشته باشند.

لیزر کردن یکی از بهترین راه ها برای خلاص شدن از شر مو های زائد است لیزر می تواند در قسمت های مختلف از بدن آقایان انجام شود. قسمت های مختلفی که مردان می توانند لیزر کنند عبارت است  از:

لیزر موهای زائد در ناحیه سینه :

مو آقایان در قسمت سینه مردان وجود دارد که سبب می‌شود بوی نامطبوع در هنگام تعریق برای آنها ایجاد کند با لیزر موهای زائد در قسمت سینه شما می توانید شاهد کم بودن عرق و بوی بد در قسمت های مختلف از لیزر باشید.

 موهای زائد که در مردان به وجود می آورد می آید ممکن است به صورت زیر پوستی باشد که بعد از مدت اگر به آن رسیدگی نشود ممکن است منجر به عفونت های مختلف شود.

لیز موهای زائد در ناحیه شکم :

در این ناحیه لیزر نیز انجام می گیرد. لیزر موهای شکم معمولا در بین افرادی که ورزشکار هستند و به زیبایی اندام خود اهمیت می دهند رایج است.

کمر:

به دلیل اینکه ناحیه کمر از جمله قسمت هایی است که خود فرد نمی‌تواند مو های ان را از بین ببرد  و همچنین نیاز دارد که فردی کمکش کند با استفاده از لیزر کمر دیگر نیازی نیست و از رویش موها جلوگیری می کند.

 لیزر موهای صورت و گردن مردان

 یکی دیگر از راه هایی که در سال های اخیر طرفداران زیادی را در کشور ایران به خود جذب کرده است که افراد  زیادی تمایل به استفاده از آن دارند این نواحی  است. که شامل پشت گردن و صورت و بین ابرو ها می شود.

از جمله نواحی دیگر که آقایان نسبت به لیزر کردن موهای زائد شان انجام میدهند لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی است همچنین به دلیل تراکم موها در قسمت آلت تناسلی و باسن افراد در فصل گرما دچار خونریزی و خارش و سوزش می شوند بنابراین لیزر یکی از بهترین روش ها برای از بین بردن مو های زائد توسط لیزر است.

لیز مو های زائد در زیر بغل مردان

 از جمله دیگر روش‌ هایی است که سبب می گردد بوی بد در آقایان از بین برود اگر چه درد را احساس می‌کنند اما در ناحیه زیر بغل بسیار کم است

لیزر موهای زائد پا

یکی دیگر از روش هایی است که کمک زیادی به زیباسازی و بدن افراد می کند به دلیل اینکه اکثر افراد از بلندی موهای پا رنج می برند با استفاده از آن می تواند از شر مو های بلند در پا راحت شوند.

نتایج لیزر پا برای مدت طولانی می ماند برخی روش‌های لیزر درد دارد و باعث ایجاد بریدگی و زخم می شود.

موهای زائد پا به پوست آسیبی وارد نمی کند در مواردی می شود که کیفیت پوست را بالا می برند لیزر موهای زائد پا روش کاملا سریع بی درد سر است و به راحتی می توانید از شر مو های زائد بدن خلاص شوید و هیچگاه مجبور به استفاده از روش‌های دیگر نخواهد شد و اعتماد به نفستان را بالا می برد جذابیت را به شما بر می‌گرداند.

اصطلاح راحت تر و مشکل موهای زیر پوستی

یکی از عواملی که باعث می گردد افراد زیاد بانوان و آقایان از لیزر استفاده کنند از بین بردن مو های زیر پوستی است هر کسی می تواند این کار را انجام دهد.

 البته آقایان و خانم ها از این مسئله رنج می برند مشکلات مختلفی با اصلاح نکردن ممکن است برای افراد به وجود بیاید با استفاده از لیزر میتواند اصلاح راحتی افراد داشته باشند و مشکلات پوستی و موهای پر پشت از بین برود مو های مختلفی در قسمتهای مختلف از بدن می تواند به وجود بیاید و صددرصد موهای زائد را از بین نمی ‌برد بلکه باعث میشود که مشکلات پوستی از بین برود و پوستی زیبا داشته باشید.

 اگر لیزر مدام صورت گیرد ریشه مو ها سست میشود و التهاب فولیکول های مو کم می گردد هر کسی نمی تواند بعد از تیغ زدن ژیلت و اگر استفاده کند بنابراین برای افرادی که این گونه مشکلات را دارند لیزر بهترین راه از بین بردن مو های زائد آن ها است.

لیزرها صددرصد تمامی موها را از بین می برند و دیگر شما به صورت مادام‌العمر احتیاج به شیو کردن نخواهد داشت اما خوشبختانه این روش جزو موثرترین روش های درمانی هستند که ۸۰ درصد موهای زائد را از بین می برند و مابقی را به صورت تار های کرکی و نازک در می آورند.

لیزر مو های زائد در خانم ها

لیزر مو های زائد در خانم ها

بانوان بیش تر از آقایان تمایل به استفاده از لیزر دارد لیزر در بدن بانوان می تواند روش های مختلفی داشته باشد و در قسمت های مختلفی از بدن صورت گیرد یکی از نواحی که در بانوان نیاز به لیزر دارد لیزر بیکینی و واژن است لیزر بیکینی واژن که از روش‌های جدیدی است که سبب می شود قسمت های مختلف از موهای زائد بانوان از بین برود و به نقش مهم در زیبا سازی با اندام تناسلی بانوان دارد .

افرادی که دارای موهای زائد بسیار زیادی هستند و به دنبال روشی هستند که لطافت ناحیه تناسلی شان دوچندان شود از لیزر استفاده می‌کنند لیزر قسمت تناسلی در بانوان با استفاده از دستگاه های لیزر مختلف امکان پذیر است و افراد با توجه به نظر پزشک و اپراتور می توانند از لیزر ها استفاده کنند.

 معمولاً افراد مختلفی از درد های لیزر می ترسند.  

اما لیزر هیچ گونه دردی ندارد و قبل از آن پزشک با استفاده از پمادهای بی حس کننده نواحی مدنظر را بی‌حس می‌کند.

سپس اقدام به لیزر کردن می‌ کند شما ممکن است درد کمی را احساس کنید با استفاده از لیزر می توانید مو های زائد واژن یا بیکینی به شکل کرکی و نازک در بیاید این روش معمولا در ۹۰ درصد مواقع جواب می دهد و زمانی که شما باید به لیزر مراجعه کنید بین ۱۰ تا ۸ جلسه است لیزر به مراقبت خاصی نیاز ندارد شما می توانید بعد از اینکه لیزر را انجام دادید به کار های روزانه تان بپردازید و هیچ دوره نقاهتی برای افراد گزارش نشده است.

ایا لیزر سرطان زا است

پاسخ این سئوال هنوز کامل مشخص نیست لیزر مو های زائد ناحیه تناسلی و زیر بغل خطر مبتلا شدن به سرطان های ناحیه تناسلی غدد لنفاوی و پستان را بالا می برد.

در انجام لیزر قرمزی تورم سوختگی تیرگی ممکن است یکی از عوارض آن باشد اما اصل  چیزی به عنوان تحریک غدد لنفاوی و به سرطان وجود ندارد .

اگر اپراتور دستگاه فردی با تجربه و ماهر باشد هیچ گونه از عوارض سوختگی و قرمزی و تیرگی به وجود نخواهد آمد زیرا این لیزر تا عمق ۵ میلیمتری پوست وارد می شود.

ایا لیز میل جنسی را کم می کند؟

لیزر مو های زائد هیچ گونه تاثیری بر روی روابط جنسی و باروری به وجود نمی‌آورد تاباندن آن به سطوح پوست و مثل زیر بغل غدد لنفاوی تیروئید سینه هیچ گونه آسیبی وارد نمی کند و اصلاً آن‌ها را تحت تاثیر قرار نمی دهد بعد از گذشت تقریبا ۲۵ سال از به وجود آمدن لیزر مو های زائد حتی یک مورد هم در گزارش در رابطه با آسیب به غدد لنفاوی و دیگر مسائل گزارش نشده است عمق نفوذ آن بسیار کم است بنابراین هیچ گونه مشکل جدی برای افراد به وجود نمی‌آورد.

لیزر مو های زائد در زیر بغل

لیزر مو های زائد در زیر بغل

لیزر مو های زیر بغل بعد از بلوغ در هر دو جنس خانم و آقا به وجود می‌آید فرمول رشد موها در قسمت زیر بغل کاملا متفاوت است این مو ها وابسته به هورمون های جنسی در زن و مرد شکلش متغیر می شود.

 لحاظ فیزیولوژیکی این مو ها در هر بدن وجود دارد اما به لحاظ بهداشتی و زیبایی مناسب نیستند ها باعث می شود که تعریق کم تر صورت بگیرد روش های مختلف برای از بین بردن مو های زیر بغل وجود دارد این روشها عبارت هستند از تزریق آسی نخ یا موارد دیگر که مهمترین روش و موثرترین روش لیزر موهای ناحیه زیربغل است که تاثیر بسیار خوبی می گذارد.

عوارض لیزر مو های زائد خطرناک و غیر قابل جبران نیست برخی از موارد عبارت هستند از درد خفیف و قرمزی کم اگرچه این عوارض در ساعتی می تواند آزاردهنده باشد اما اصلا جای نگرانی ندارد و به صورت کاملا گزارش و با گذشت زمان این عارضه رفع می‌شود.

در وضعیت افراد پوسته پوسته شدن یکی از عوارض استفاده از لیزر است اما این جای نگرانی ندارد ایجاد تاول بر اساس تابش و پرتو به قسمت های مختلف از پوست می تواند به وجود بیاید اگر دستگاه استفاده شده برای پوست مناسب نباشد حتما باید با اپراتور قبل آن صحبت کنید تا دچار هم چه عارضه نشوید این تاول ها  در محل های مختلفی ممکن است رخ بدهد.

اگر  اپراتور مهارت لازم را نداشته باشد و نتواند به خوبی دستگاه و تنظیم کند امکان دارد این مشکل به وجود بیاید که متاسفانه عارضه ِ دائمی و برگشت ناپذیر است.

نتایج لیزر مو های زائد پا تا چه زمانی باقی می ماند؟

لیزر مو های زائد بدن ماندگاری زیادی دارد در وضعیت افراد با یک دوره لیزر موهای شان به صورت کامل از بین می رود و نتیجه می گیرد اما در وضعیت افراد با تکرار جلسات این نتیجه حاصل می شود این تکرار جلسات در طول سالیان سال اتفاق افتد بنابراین با یک دوره لیزر تا چند وقت می توان از شر موهای زائد خلاص شوید انجام این عمل رشد مو ها را کم می‌کند و در برخی از افراد کاملا متوقف می‌سازد تکرار آن باعث کند شدن سرعت رشد مو ها می شود به همین دلیل با هر بار تکرار لیزر زمان ماندگاری بیشتری به بدون مو بودن آن قسمت می دهید.

چه کسانی می توانند لیزر انجام دهند؟

همه افرادی که از م وهای پرپشت بدن رنج می برند می توانند لیزر را انجام دهند هم به افرادی که می خواهند لیزر رو شروع کنند پیشنهاد می کنیم که قبل از انجام لیزر راجع به کلینیک و مرکز که می خواهند اقدام به لیزر کند تحقیقات لازم را انجام دهند هر فردی که موهای ضخیم و پرپشت و مشکی دارد می‌تواند لیزر انجام دهد .

لیزر انواع و اقسام مختلفی دارد و بسته به نوع پوست ها و نوع موهای مختلف ساخته می‌شود بنابراین لیزر را به همین افراد پیشنهاد می کنیم افرادی که از بیماری خاصی رنج می برند می توانند از لیزر استفاده کنند.

هر فردی فارغ از هر جنسیتی که سلامت عمومی دارد و هیچ گونه بیماری ندارد می‌تواند این لیزر را انجام بدهد .لیزر ها انواع روش های مختلفی دارند سال به سال دستگاه های متنوعی به وجود می اید استفاده از دستگاه هایی که جدید هستند در نتیجه کار نقش دارند.

راه های ارتباطی و تماس با مطب دکتر همتی

آدرس مطب: تجریش، میدان قدس، خیابان دکتر باهنر، جنب آموزش پرورش منطقه ۱، کوچه رحیمی، پلاک ۳۲، طبقه اول، واحد ۲

شماره های تماس با مطب: ۲۶۶۰۰۷۹۳-۰۲۱ و ۰۹۱۲۰۷۲۷۵۲۲