تلفن مطب : 26600793-021

فیلر الانسه

فیلر الانسه

فیلر الانسه چیست؟

یکی از روش های کاربردی و البته کم خطر برای زیباتر کردن نواحی مختلف بدن استفاده از فرآیندی به نام فیلر الانسه می باشد.

در این مطلب نکات کلیدی و جزئی در مورد فیلر الانسه را برای شما شرح می دهیم تا با آگاهی بیشتر بتوانید تصمیم گیری کنید که آیا این فرآیند برای شما مناسب است یا خیر.

به طور کلی الانسه نوعی ژل است که با بدن و پوست افراد سازگاری داشته و برای بسیاری از افراد در شمار روش های درمانی و یا زیبایی قرار می‌ گیرد.

الانسه نوعی فیلر غیر هیالورونیک اسید است که معمولا برای زیباسازی نواحی مختلف صورت استفاده شده و با هر نوع پوست و سیستم جسمانی همخوانی کامل دارد.

با گذر زمان و افزایش سن ممکن است نواحی مختلف بدن با کمبود کلاژن مواجه شده و آسیب های پوستی و از بین رفتن زیبایی و طراوت سایر بخش های مختلف بدن به وضوح مشخص میشود.

متخصصان و پزشکان برای بازگرداندن حجم از دست رفته می توانند الانسه را به سطح پوست تزریق کرده و به راحتی زیبایی فرد را باز می گردانند.

فیلر الانسه نوعی فرایند زیبایی به شمار می‌ آید که بر اساس نوع ژلی که انتخاب می کنید مدت ماندگاری آنها با یکدیگر متفاوت است، ژل الانسه با نام های متغیری مانند الانسه s، الانسه m، و الانسه l و  e به مشتریان ارائه می گردد.

تنوع ژل الانسه تنها مربوط به مدت ماندگاری آنها می باشد این ژل ها از ۱ تا ۴ سال دوام و ماندگاری متغیر دارند و می توانید بر اساس نیاز و بودجه‌ ای که در اختیار دارید این ژل ها را انتخاب نمایید.

مسئله مهم این است که آیا فیلر الانسه با سیستم جسمانی افراد همخوانی دارد و آیا ممکن است بعد از تزریق حساسیت‌ ها و آسیب‌ های مختلف نمایان شود یا خیر؟

لازم است بدانید که ژل الانسه از میکروسفرهای منحصر به فرد پل کاپرولاکتون تولید شده است که معمولاً حامل کربوکسی متیل سلولز می باشد.

تمامی این موارد با سیستم بدن همخوانی کامل داشته و اثر گذاری مطلوبی را بر نواحی مختلف اعمال می کند.

با این حال باید بدانید که الانسه فرایندی بسیار مناسب برای ترمیم بافت های آسیب دیده می باشد و شما می توانید هر گونه فرورفتگی و یا تیرگی و چروک در نواحی مختلف پوست را به واسطه این نوع فیلر درمان کرده و همواره از نتیجه ماندگار و کاملا سازگار آن بهره‌ مند شوید.

این روش با خطرات و عوارض بسیار محدودی که دارد در شمار روش های پرطرفدار قرار می گیرد و متقاضیان فرایند فیلر الانسه را به سایر روش‌ های مشابه ترجیح می‌ دهند.

با ما همراه باشید تا چند مورد از مهم ترین مزایا و کاربردهای فیلر الانسه را برای شما شرح دهیم تا متوجه شوید که در صورت نیاز به تزریق و فیلر آیا این روش برای شما مناسب می باشد یا خیر.

همچنین مراقبت های بعد از تزریق را برای شما شرح خواهیم داد تا بتوانید با چند روش بسیار ساده بهترین نتیجه را از این فرایند دریافت کنید.

مزایای فیلر الانسه

مزایای فیلر الانسه
مزایای فیلر الانسه

زمانی که برای فیلر بخش‌ های مختلف بدن به ویژه صورت به پزشک مراجعه می کنید متخصصان با بررسی های جزئی تشخیص خواهند داد که آیا فیلر الانسه برای آسیب پیش آمده مناسب است و کارایی مطلوب را به همراه می آورد یا خیر.

در چنین مواردی اگر مورد خاصی وجود نداشته باشد پزشکان فیلر الانسه را به عموم افراد پیشنهاد داده و آن را مناسب ترین گزینه برای ترمیم آسیب‌ های جسمانی می‌ دانند و معتقدند که می‌ تواند روشی مناسب و جایگزین خوبی برای درمان های غیر جراحی باشد.

قبل از هر چیز باید بدانید که مهمترین مزیت فیلر الانسه ماندگاری بسیار زیاد آن نسبت به سایر فیلترها می باشد.

از آنجایی که الانسه به افزایش و تولید بیشتر کلاژن پوست کمک می‌ کند معمولاً مدت ماندگاری بیشتری داشته و به طور معمول برای پر کردن بخش های مختلف پوست مناسب است دوام این نوع ژل بین ۶ تا ۱۲ ماه متغیر است.

قبل از هر چیز باید بدانید که در مواردی ممکن است پوست شما نسبت به سایر انواع ژل و محصولات پرکننده پوستی حساسیت نشان دهد اما فیلر الانسه می‌ تواند در کنار ایجاد حجم مطلوب هرگونه آسیب های احتمالی را به حداقل رسانده و برای افراد عموما سازگار می باشد.

هزینه ای که بابت فیلر الانسه پرداخت می کنید در کنار دوام و کیفیت بالایی که دارد به صرفه است و در دراز مدت نیازی به ترمیم مجدد نخواهید داشت.

البته سازگاری بسیار زیاد فیلر الانسه با بافت صورت افراد به گونه ای است که می توانند با کمترین میزان آسیب و بدون مواجهه با انواع آلرژی بهترین نتیجه را دریافت نمایند.

با این حال فیلر الانسه فرآیندی مناسب و درمانی قطعی جهت ضد پیری می باشد این نوع تزریق در لایه های عمیق پوست انجام شده و می‌ توانید هرگونه چین و چروک و فرورفتگی های پوستی را در نواحی مختلف بدن به ویژه صورت به واسطه آن برطرف نمایید.

قطعا فیلر الانسه نسبت به سایر محصولات مشابه کارایی و دوام بیشتری دارد و به همین دلیل است که مورد توجه پزشکان بیشتری بوده و استفاده از این روش را به عموم افراد و متقاضیان توصیه می کنند.

کاربرد فیلر الانسه

کاربرد فیلر الانسه
کاربرد فیلر الانسه

زمانی که برای انجام فعالیت های زیبایی به مراکز و کلینیک های مربوطه مراجعه می کنید شاید پزشکان انجام فیلر الانسه را به شما توصیه کنند، البته این مسئله به وجود می‌ آید که فیلر الانسه چه کاربردی داشته و برای چه کسانی مناسب است.

زمانی که افزایش سن اتفاق می افتد و یا ممکن است بر اثر مسائل ژنتیکی افراد انواع خطوط را در نواحی پیشانی و خط اخم تجربه کنند که در این شرایط فیلر الانسه به دلیل اثرگذاری مطلوبی که دارد می‌ تواند برای پر کردن انواع خطوط پیشانی و چین و چروک مناسب باشد.

معمولاً در اطراف چانه و یا خط لبخندی که بر روی صورت اتفاق می‌ افتد با گذر زمان کمی فرو رفته به نظر می رسد که می توانید با تزریق فیلر الانسه و دریافت نتیجه ای ماندگار و فوق العاده زیبایی چهره خود را بازگردانید.

افتادگی و شل شدن پوست گردن و یا دست ها و قسمت بالایی سینه امری اجتناب ناپذیر است اما یکی از موثرترین روش های درمانی برای از بین بردن شلی و افتادگی پوست فیلر الانسه می باشد.

معمولاً وجود آکنه و اسکارهای فرورفته بر سطح پوست به ویژه در نواحی صورت ممکن است برای افراد به ویژه بانوان کمی آزاردهنده باشد و معمولاً پزشکان برای از بین بردن این فرورفتگی ها از جراحی و یا لیزر درمانی استفاده می کنند.

شما می توانید با کمترین عوارض و در مدت کوتاه به جای روش های پرتهاجم از فیلر الانسه استفاده کنید که نسبتاً اثرگذاری مطلوبی داشته و با کمترین خطا و کمترین عارضه نتیجه مناسب برای شما حاصل می گردد.

فرآیندی که امروزه عموم بانوان به آن توجه و علاقه زیادی دارند کانتورینگ صورت است، شما می‌ توانید به واسطه فیلر الانسه خطوطی مشخص را در صورت ایجاد کنید که معمولاً در قسمت گونه و برای برجستگی بیشتر انجام میشود، همچنین می توانید قوز بینی را صاف کنید و البته برای زیباتر کردن برجستگی چانه از این نوع فیلر هم استفاده می کنند.

توجه داشته باشید که فیلر الانسه کاربردهای بسیار زیادی دارد و شما می توانید با تزریق این نوع ژل به بخش‌ های مختلف بدن زیبایی از دست رفته خود را باز گردانده و از ماندگاری و نتیجه بی نقص آن بهره مند شوید.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق فیلر الانسه

مراقبت های قبل و بعد از تزریق فیلر الانسه
مراقبت های قبل و بعد از تزریق فیلر الانسه

اگر با تایید پزشکان قرار شد که فیلر الانسه را در نواحی مختلف بدن انجام دهید بهتر است ۲۴ ساعت قبل از تزریق ژل از انواع دخانیات و مشروبات الکلی استفاده نکنید و طبق نظر متخصصان انواع داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی را نیز مصرف نکنید، بهتر است که مصرف آسپرین را موقتاً قطع کرده و ادامه مصرف را به بعد از تزریق‌ موکول کنید.

متخصصان بعد از انجام فیلر الانسه به شما اعلام می‌ کنند که ممکن است کمی تورم و کبودی در ناحیه تزریق به وجود آید که معمولاً این تورم ها برای مدت کوتاهی باقی مانده و نهایتا تا ۲۴ ساعت برطرف میشوند.

اگر عدم تقارن محسوسی در صورت وجود دارد بهتر است که قبل از نگرانی به پزشک مراجعه کرده و علت را جویا شوید، بلافاصله بعد از تزریق ممکن است مقداری کبودی در بخش‌ های تزریق به وجود آید که نهایتاً تا یک هفته بهبود پیدا می کنند.

برای جلوگیری از آسیب های شایع بهتر است که بعد از فیلر پوست به هیچ عنوان از محصولات آرایشی استفاده نکنید و توصیه میشود که ناحیه تزریق را به هیچ عنوان ماساژ ندهید و تا دو روز از انواع شوینده استفاده نکنید.

در دوره بعد از تزریق فیلر الانسه حمام کردن با آب داغ و قرار گرفتن در برابر سرمای شدید و گرمای بسیار زیاد برای افراد خطرناک بوده و تاثیرات مخربی را بر محل تزریق اعمال می کند.

بهتر است که تا ۴۸ ساعت بعد از فیلر از آسپرین مصرف نکنید و مصرف سایر داروهای خود را تحت نظر پزشک آغاز کنید.

رعایت این نکات باعث میشود تا شما از این تزریق ساده اما کاربردی بهترین نتیجه را دریافت کنید و میزان اثرگذاری آن تا مدت زمانی که پزشک اعلام می کند برای شما باقی خواهد ماند و می توانید از زیبایی و سلامت پوست خود بهره مند شوید.