تلفن مطب : 26600793-021

جوانسازی دست با تزریق ژل

جوانسازی دست با تزریق ژل

یکی از دغدغه ‌های ما با بالا رفتن سن جوان سازی پوست دست می باشد.

اما چطور باید دست هایمان را جوان کنیم.

پشت دست ها ناحیه وجود دارد که اغلب خیلی راحت می‌تواند سن را لو بدهد.

اگر پوست صورت و بدن هم به خوبی محافظت شده باشد و اثری از گذر زمان برای پوست صورت نباشد ولی با خود می توان این نشانه‌ها را در پوست دست مشاهده کرد اهمیت پوست پشت دست بسیار است.

هر چقدر به این ناحیه از بدن توجه نمی کنید خطوط بیشتری بر روی آن می افتد و به خوبی تغییرات ناشی از گذر زمان و نشان داد با افزایش سن تغییرات زیادی در پوست ایجاد می شود.

خطوطی روی پوست به وجود می‌آید این لکه ها معمولا قهوه ای هستند که در بعضی از آن ها رنگ روشن ترین تا تیره تر کمی داشته باشد برخی از آنها امکانات برجسته شود و در کل ظاهر ناخوشایندی را برای فرد ایجاد می کند.

برای درمان اینکه از روش های گوناگونی استفاده می شود به عنوان مثال لیزر کیوسوئیچ روش مناسبی می باشد و با کمترین عوارض می تواند لکه های پوستی را از بین ببرد.

پوست نازک می گردد و رگهای زیر آن خود را نشان دهد چربی زیر پوست از بین خواهد رفت و فرورفتگی های بین تاندون های پشت دست ایجاد خواهد شد.

چطور می توانیم جوانسازی پوست دست را انجام بدهیم؟

چطور می توانیم جوانسازی پوست دست را انجام بدهیم؟
چطور می توانیم جوانسازی پوست دست را انجام بدهیم؟

روش های مختلف برای جوانی پوست دست وجود دارد از جمله آنها می‌توان به روش دارویی اشاره کرد باید بدانیم که پوست دست از جمله مناطقی است که بیشترین تماس را با مواد تحریک کننده و آلرژی بخش دارد.

به همین دلیل بیش از سایر قسمت های بدن می تواند دچار اگزما و خشکی می شود خشکی و ضایعات اگزمایی به وجود آمده بر روی پوست دست می تواند ظاهر آن را تحت تاثیر قرار دهد.

بنابراین مراقبت از پوست دست بسیار اهمیت دارد برای مراقبت از پوست دست ها باید اصول کلی را مد نظر بگیریم در زمان شستشوی ظروف و کار به مواد محرک حتماً از دستکش استفاده نمایید برای شستشوی دست ها از مواد شوینده و صابون های غیر محرک و کرم دار استفاده کنید.

از کرم مرطوب کننده دست روزی ۲ تا ۳ بار استفاده کنید برای جوانسازی و حفظ شادابی و جوانی پوست دست های خود از کرم های جوان کننده محصول را در نظر متخصص پوست پوست استفاده کنید.

در صورت به وجود آمدن هرگونه ضایعه پوستی حتما به متخصص پوست مراجعه نمایید اگر روش هایی که بسیار اهمیت دارد روش های لیزری هستند همانطور که گفته شد استفاده از لیزر یکی از روش های موثر برای جوانسازی پوست می‌باشد لیزر نوعی نور متمرکز است که می‌تواند پوست را گرم نماید.

گرم کردن پوسته سر و ساخت کلاژن به واسطه پوست تغییر شکل و بهتر شدن کلاژن ها را در سطح پوست به همراه دارد و در نهایت سفت شدن و از بین رفتن چین و چروک ها را در پی دارد بنابراین می توان به کمک روش ‌های لیزری وضعیت پوست دست را بهبود بخشید.

یکی از لیزر های خوبی که برای جوانسازی پوست دست بسیار اهمیت دارد و کاربرد بسیار خوبی هم از خود نشان می دهد لیزر جنسیس است.

در ضمن با کمک لیزر و روش های دیگر می تواند لکه های پوستی را هم از بین برد.

اشعه  از دیگر روش هایی که برای از بین بردن مشکلات پوستی دست پیشنهاد می‌شود.

روش های تزریقی نوع دیگیری از روش ها هستند  این روش برای جوانسازی پوست به کار گرفته می‌شوند تزریق فیلر می تواند اثربخش باشد فیلر  به معنی پر کننده است برای پر کردن فرورفتگی و چین‌های پوستی و شکل دادن به پوست وجود دارند.

تزریق فیلر مناسب باعث می‌شود فرورفتگی های پشت دست از بین بروند چروک های سطحی که همه ان  ها کمتر به چشم بیاید و نازکی پوست ناشی از بالا رفتن سن ناپدید شوند.

شما میتوانید از ژل و فیلر در نواحی مختلف استفاده کنید.

محبوب ترین کاربرد های زل و فیلر امروزه تزریق فیلر زیر چشم و تزریق خط خنده است.

برای جوانسازی پشت دست از چه نوع فیلری استفاده میشود؟

چطور می توانیم جوانسازی پوست دست را انجام بدهیم؟
چطور می توانیم جوانسازی پوست دست را انجام بدهیم؟

برای پر کردن فرورفتگی هایی که در پشت دست ایجاد شده اند می توان از ژل هایی که حاوی هیالورونیک اسید و یک کلسیم هیدروکسی آپاتیت هستند استفاده نمود.

هیا رونیک اسید ماده ای است که در دست طبیعی در پوست وجود دارد و علاوه بر اینکه به پوست شکل می دهد آبرسان پوست و مغذی آن هم هست.

هیدروکسی آپاتیت انعطاف پذیری کمتری نسبت به هیالورونیک اسید دارد و کار کردن با آن سخت تر خواهد بود اما ماندگاری بیشتری در دراز مدت دارد و با عث کلاژن سازی می گردد در کل هر کدام از این فیلرها بلافاصله بعد از تزریق پر خواهند شد.

به صورت ناحیه صاف و نرم بین عضله و پوست پشت دست قرار خواهند گرفت و حالت فرورفتگی و لاغری هایی که در پشت دست به وجود آمدن را به راحتی از بین می برد.

آیا تزریق فیلر در پشت دست دردناک است

اصلا نگران درد های ناشی از تزریق فیلر در پشت دست نباشید.

تزریق فیلر در پشت دست به واسطه بی حسی های موضعی انجام می‌شود و اصلا دردناک نیست.

معمولاً برای بی حسی های موضعی از کرم هایی که حاوی لیدوکائین و مواد مشابه هستند استفاده می کنند. کرم بر روی ناحیه تزریق شده مالیده می‌شود و حدود نیم ساعت زمان لازم است تا کاملا پوست دست را بی حس کند به همین دلیل هیچ گونه دردی احساس نخواهد شد.

چه موقع تاثیر تزریق فیلر را می بینیم؟

بلافاصله بعد از تزریق فیلر می‌توان پرپشت شدن پوست دست را ببینید و با مرور زمان ظاهر فیلر بهتر و طبیعی تر خواهد شد باید بدانید که بعد از تزریق روحیه کمی متورم می شود و در هفته اول احساس سفتی می کنید و حالت طبیعی ندارد اما بعد از آن کم کم حالت طبیعی خود را پیدا می کند.

تزریق فیلر در پشت دست ها چه عوارضی دارد؟

تزریق فیلر در پشت دست ها چه عوارضی دارد
تزریق فیلر در پشت دست ها چه عوارضی دارد

تزریق فیلر در پشت دست ها عارضه ای کم دارد. با صاف بودن و یا نامنظم بودن فیلر های تزریق شده می هنگامی که  پوست را فشار دهید امکان دارد یک سری خون مردگی ایجاد شود پشت دست عروق زیادی دارد و در حین تجربه کن از این عروق آسیب ببیند و ایجاد خون مردگی کند.

با استفاده از کیسه های یخ و فشار دادن محل آسیب دیدگی می توان از ایجاد خون مردگی‌ها جلوگیری به عمل آورد و خون مردگی‌ها را به حداقل خود رساند.

ژل و فیلر های پوستی را در نقطه زیر پوست می توان تنظیم کرد  و در نقش غلاتی که سفت شود و قسمت های بزرگ می تواند انتقال پیدا کند تزریق ژل باعث جوان سازی پوست می گردد.

در نتیجه درمان می‌تواند به مدت دو سال ادامه داشته باشد به دلیل کم بودن اعصاب در که در قسمت پشت دست است تزریق ژل تقریبا بدون درد هستند.

دلایل پیر شدن پوست دست

با افزایش سن پوست دچار تغییراتی خواهد شد این تغییرات شامل نازک شدن و از دست رفتن چربی ها می شود و در نتیجه پوست دیگر جوان و نرم نخواهد بود.

پیر شدن پوست صورت در دهه دوم زندگی به عنوان اتفاق می‌افتد یعنی زمانی که در اثر عوامل داخلی و عوامل خارجی استحکام پوست کم می شود و در اثر افزایش سن حجم زیر پوست دست را به مرور به کاهش پیدا می‌کند و باعث می‌شود پوست دست پیر تر به نظر برسد.

اسید هیالورونیک ماده صورت طبیعی در پوست وجود خواهد داشت و جوانسازی و انعطاف پذیری پوست کمک خواهد کرد با افزایش سن و هیالورونیک اسید کم می‌شود و همین مسئله باعث می شود که حجم هیالورنیک اسید  کم شود و در نتیجه چین و چروک هایی در سطح پوست دست ایجاد شود.

کاندیدای مناسب برای تزریق ژل پشت دست

کرم مخصوص پوست دست به تنهایی نمی تواند باعث جوانسازی پوست شود.

بعد از استفاده از ژل و فیلر ها برای از بین بردن چین و چروک ها در حال افزایش خواهد بود کاندیدای مناسب برای تزریق ژل به پشت دست افرادی هستند که روی پوست دست آنها چه گروه هایی می شود وجود دارد و خطوط ظریف و لکه های ناشی از افزایش سن به وجود آمده است.

افرادی که زیبایی پوست دستشان کم شده است و در ظاهر دستشان پیر و استخوانی به نظر می آید.

نکاتی که پیش از تزریق ژل باید با پزشک مطرح کنید

نکاتی که پیش از تزریق ژل باید با پزشک مطرح کنید
نکاتی که پیش از تزریق ژل باید با پزشک مطرح کنید

در صورتی که در دوران بارداری و شیردهی به سر می برید حتما باید این مسئله را به پزشکی بگویید.

هرچند امکان دارد که عوارض نداشته باشد در صورت سابقه هرگونه زخم و اکنه  جایی زخمی بزرگ و سفت و هرگونه اختلالات رنگدانه باید این موضوع را به پزشک بگویید.

از این عوارض جانبی در اثر استفاده از فیلر اسید هیالورونیک به وجود بیاید در صورتی که خستگی از درمان با لیزر و یا داروی شیمیایی استفاده نمایید با پزشک مشورت کنید.

چنانچه این روش ها بعد از تزریق ژل انجام شود احتمال ایجاد التهاب در قسمت‌ های تحت درمان هم زیاد می‌شود افرادی که در ناحیه تجربی فشار آسیب های پوستی هستند بیشتر در معرض ایجاد عوارض جانبی قرار می‌گیرند در طول مصرف دارو های روشن کننده مثل آسپرین به پزشک اطلاع دهید.

مصرف این دارو می تواند باعث  کبودی و یا خونریزی در قسمت تزریق ژل شود در صورت وجود زخم پوستی جوش کهیر و عفونت ‌ها دارو های فوق در ناحیه تزریق باید تا زمان بهبودی به تعویق انداخته شوند.

مصرف این دارو ها می‌تواند روند درمان را با مشکل روبرو کند در صورت وجود هر گونه بیماری و آسیب دیدگی و یا معلولیت این موضوع را به پزشکتان اطلاع دهید.

نحوه تزریق ژل پشت دست

در زمان مشاوره پزشک در رابطه با افزایش حجم و ظاهر سالخورده دست و جوانسازی پوست با سطحی بهبود کیفیت بافت پوست برای بیماری یک سری اطلاعات در اختیار او قرار می دهد.

قبل از آغاز دندانپزشکی در دستگاه رگ یاب هایی که در روی دست هستند را مشخص می‌کند تا در زمان در مورد احتمال کبودی کم شود و بعد پزشکی بی حسی موضعی را درخواست بین انگشتان دوم سوم و چهارم تزریق می کند.

بعد از اینکه قسمت ها کاملا بی‌حس را تعویض سوزن تیز برای ایجاد دو سوراخ کوچک جهت عبور دادن کانتور  استفاده می نماید.

به کمک کانتور های بلند پزشک می‌تواند تمامی قسمت ها را مورد بررسی قرار دهد از طریق دو نقطه تزریق کوچک در دست تزریق اتفاق بیفتد بعد از تزریق ژل پزشک اطمینان پیدا کند که هیچ بوده باقی نمانده است امکان دارد مقدار کبودی جزئی باشد و در اثر استفاده از ژل ظاهر دست سریعا بهبود پیدا می کند.

جوانسازی با استفاده از این روش حدود ۱۲ تا ۱۸ ماه هست و در برخی دیگر می‌تواند بیشتر هم باشد.

طبق اظهارات بیماران استفاده از ژل برای جوانسازی هیچ دردی را به وجود نمی آورد علاوه بر کاربرد نخ سوزن های بسیار ظریف پزشک از کرم های بی حس کننده استفاده می کنند.

همچنین برخی از فیلر ها را به خودشان داروی لیدوکائین هستند یک ماده بی حسی موضعی است نحوه زندگی نوع پوست و سن بیمار برای وضعیت پوست دست و تاثیرگذار است.

با توجه به وضعیت پوست تزریق را مورد بررسی قرار می گیرند معمولا برای جوانسازی پوست هر دست انجام خواهد شد پزشک می‌تواند جوانسازی دست.

مدت زمان معقول  ۱۵ تا ۳۰ دقیقه است ولی متقاضیان امکان دارد در برخی از موارد تا ۴۵ دقیقه زمان احتیاج داشته باشند.

فیلرهای پوستی

به طور کلی می‌توان گفت تزریق ژل به راحتی می‌تواند و بهبود قابل توجهی را در ظاهر دست ها ایجاد کند. رگ ها و تاندون های برجسته را پنهان و محکم کند و ظاهر گوشتالو و پر و همچنین جوان به آن ببخشد.

تزریق ژل دست های گوش دادن و تر می شود و ظاهر پوست را جوانتر در دست به وجود می‌آید.

علاوه بر این ژل‌ها تمامی چین و چروک ها را از بین می برند فرمول‌بندی ژل شفاف هیالورونیک اسید به گونه‌ای است که باعث شادابی پوست می‌ شود به منظور ایجاد راحتی بیشتر و به حداقل رساندن درد های مرتبط با تجربه از گروه بی حسی استفاده می کند پس مراجعه کننده های عزیز هیچ نگرانی در زمینه درد نداشته باشید برای این که درد کمتری حس کنید به مراکز معتبر بروید.