تلفن مطب : 26600793-021

تزریق خط خنده

تزریق خط خنده

تزریق ژل برای از بین بردن گودی خط خنده که از محبوب ترین اقدامات زیبایی برای صورت است که در حال حاضر بهترین روش در کل دنیا می باشد برای انجام آن بهره گیری از ان می‌تواند یکی از اقدامات موثر باشد.

این مورد نیاز به تست حساسیت ندارید هیچ گونه حساسیتی ایجاد نخواهد کرد و در زیر پوست حرکت و ریزش خاصی ندارد تمام موادی که جهت تزریق در کلینیک های معتبر انجام می‌شود و برای خط خنده و رفع کردن آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معمولا ساخت کشورهای آمریکا و اروپا است و دارای تاییدیه هایی از اروپا و آمریکا می باشد در این مطلب قصد داریم در رابطه با تجربه و فیلر خط خنده و توضیحاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

خط خنده که به آن خط لبخند هم گفته می‌شود به گونه‌ای است که از کناره بینی تا گوشه های لب کشیده می‌شود.

این خط ‌ها چروک هایی هستند که در این نواحی ایجاد می شود همانطور که از نامشان مشخص است این خط ها در زمان خرید مشخص تر هم خواهد شد.

خبر خوب این است که روش ساده و سریع به نام تزریق فیلر وجود دارد که برای اصلاح خط به کار گرفته می شود با اینکه خط خنده خیلی شایعه هستند و شدت آن در افراد مختلف می تواند متفاوت هم باشد.

علت ایجاد خط خنده چیست؟

علت ایجاد خط خنده چیست؟
علت ایجاد خط خنده چیست؟

بالا رفتن سن و سیگار کشیدن از بزرگ ترین دلایل برای به وجود آمدن خط خنده است اشعه فرابنفش خورشید به فیبرهای کلاژن و الاستین پوست شما که باعث نرمی و لطافت آن می‌شود و از بین می‌برد.

همچنین سیگار کشیدن باعث تجزیه چربی ها می گردد هرچه سن بالاتر برود آسیب های فزاینده به پوست هم می تواند نمایان تر شود.

اگر در معرض نور خورشید قرار بگیرید ممکن است تغیراتی در چهره شما ایجاد خواهد شد.

هرچه سن بالاتر برود ساختار استخوان های گونه صاف می‌شود این باعث می شود که پوست حالت افتاده تر به خود بگیرد و همه این ها جاذبه هم اضافه کنید که طی سالها پوست را به سمت پایین می کشد و باعث فرم دهی پوست صورت به سمت پایین می گردد و موجب کاشت طبیعی الاستین کلاژن ها میشود.

در جهانی ایران و چین و چروک های پوست شل و خطای خنده ظاهر می گردد کاهش یا اضافه وزن شوید شدید می‌تواند با موضوع خطای لبخند ارتباط داشته باشد کاهش وزن منجر به پوستشان میگردد.

خصوصاً در صورت و گردن این اتفاق بیشتر می‌افتد افزایش یابد می‌تواند آنها را چاق کند و باعث به وجود آمدن خط خنده شود همچنین خوابیدن به پهلو امکانات خط لبخند را بر روی صورتتان صورت عمیق ایجاد کند اما نیازی نیست و جلوگیری از این موضوع به پشت بخوابید.

میتوان در همان روز به خواب تان ادامه دهید و می توانید در صورت گم شدن خط خنده به پشت بخوابد اما با این حال یک خواب خوب شبانه و همان اندازه برای ترمیم پوست و سلامت آن ضروری است.

در صورتی که میزان چین و چروک های سطحی صورت آن از خطوط خنده فراتر رفت به جوانسازی پوست رسید حتما باید از این راه استفاده کنید.

تزریق فیلر خط خنده چیست؟

انواع درمانهای چین و چروک ها وجود دارند فیلرهای پوستی می توانند اولین نوع درمان باشند که به واسطه یک متخصص خوب هستید پیشنهاد می شود.

امکان دارد و بسته به شدت خط  خنده که برای شما به وجود آمده باشد یا نگرانی های دیگری که در قسمت صورتتان درمان‌های مختلف به جای تزریق فیلر خط خنده مورد استفاده قرار بگیرد.

به عنوان مثال در برخی از موارد نادر امکان دارد فرد به فیلتر خاصیت از جهت تزریق حساسیت داشته باشد و مجبور شود از روش‌های دیگری استفاده کند.

فیلرهای پوستی ترکیبات تزریقی هستند که برای درمان چروک های صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد این ها  سطح پوست را پر می کند و درخت و چین و چروک های عمیق و صافی ایجاد می‌کند همه پیرو به تقویت کلاژن کمک بسیاری می‌کند کلاژن پروتئینی پر کننده هستند به صورت طبیعی با بالا رفتن سن از بین خواهد رفت.

متخصص پوست امکان دارد انواع دیگر راه ها برای از بین بردن چروک های توصیه کند مانند کلسیم هیدروکسید یا اسید پلی ال لاکتیک.

مزایای تزریق فیلر به خط خنده

مزایای تزریق فیلر به خط خنده

متخصصان پوست تزریق فیلر خط خنده و جراحی لیفت صورت پیشنهاد می‌دهند با اینکه نتایج برای هر شخص میتواند متفاوت باشد.

اما تزریق فیلر خط خنده این مزایا را دارد به راحتی بعد از انجام فیلر می‌توان آرایشگری از جهت افزایش حل معروف ناحیه دهان را در پی دارد ظاهر صاف کردن نرم تر به پوست می بخشد.

افزایش بالای کلاژن در پوست را به همراه دارد یک لیست کلی برای کل صورت میتواند باشد عوارض حداقل دارد و نتایج آن فوری می باشد

خطرات و عوارض احتمالی تزریق فیلر خط خنده

اکثر متخصصین تزریق فیلر خط خنده را به جای جراحی های بسیار بزرگ و پیشنهاد می‌دهند.

این درمان کمترین خطر و مشکلاتی را به وجود می‌آورد و از خطراتی مثل عفونت های مکرر خونریزی و دیگر عوارضی که برای هر راهی امکان دارد به وجود بیاید در آن دیده نمی‌شود با آنها مانند که بدون فیلرهای پوستی می توان امروز جزئی هم ایجاد کنند.

این عوارض بعد از چند روز رفع می گردد در مورد خطرات و عوارض زیر هستند باید با دکتر در آن رابطه صحبت شود عوارض طبیعی تجربی فیلر خط خنده عبارت هستند از:

قرمزی جوش تورم و خارش پوست بود در منطقه تزریق که خیلی نادر هستند ولی امکان دارد به وجود بیایند و در صورت دیدن آنها حتما باید به پزشک مراجعه شود رگهای خونی آسیب‌دیده بافت مردگی خونریزی عفونت زخم اکنه مانند هستند.

روش دیگر برای از بین بردن خط خنده

فیلرهای پوستی انتخابات غیرتهاجمی برای پوست هستند برای درمان چین و چروک های عمیق غذا ها استفاده می شود.

اگر فیلر ها برای تصویر به نتیجه مطلوب به شما کمک نکنند روش های تهاجمی تر وجود دارد که می‌تواند در رفع خط خنده به کمک شما بیایند برخی از این درمان ها عبارت هستند از اندولیفت خط خنده.

این روش نوین برای جوانسازی پوست است که به روش های ترکیب و جدیدی در رابطه با از بین بردن خط خنده معروف است.

این عوارضی ندارد بسیار موثر است و میزان ماندگاری نتایج آن باورنکردنی باشد روش دیگر تزریق چربی است که یکی از روش های تزریق فیلر خط خنده می باشد که دارای مزیت های بسیار فراوانی است.

تزریق چربی به صورت از چربی بدن خود فرد برای از بین بردن خطوط چهره و مخصوصاً خط خنده استفاده می‌کنند و به همین دلیل هیچ گونه عوارضی نظیر به وجود آمدن حساسیت ها نخواهد داشت.

خط های خنده به چین چروک ها می گویند که دور دهان و در کنار چشم ایجاد می شود یکی از راههای درمان و از بین بردن آنها تزریق فیلر به آن قسمت است.

در سال‌های اخیر استفاده از تزریق ژل برای از بین بردن چین و چروک های سطحی پوست وجود آمده است و  بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

روش‌های مختلف و تزریق ژل ضد جوش های مخصوصی برای جایگزینی چربی های از دست رفته در قسمت های مختلف از آن استفاده می‌کنند که به بهبود چین‌وچروک‌ها کمک بسیار فراوانی می‌کند.

این کار با کمک به ترمیم بافت پوست به صورت موقت و دائم چین و چروک های صورت را رفع می‌کند و از جراحی را به فرد منتقل می نماید افزایش سن باعث می شود که در نواحی کناری بینی و دهان خطوطی بلند شکل بگیرد که با آن خط لبخند  می گویند این خط معمولا از رگ ها جدا می گردد.

روش های متنوعی مثل تزریق بوتاکس در قسمت خط خنده تزریق چربی و هوا افتابی برای از بین بردن خطوط خنده مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از روش های تزریق ژل برای خط خنده بسیار کاربرد دارد تزریق ژل و فیلر است.

معمولا در رابطه با تزریق خط خنده مورد استفاده قرار می‌گیرند از نوع ژل های پر کننده هستند برای بعد از طریق تارنمای مختلف پوست که چربی خود را از دست بدهد، پر می شود همین عامل باعث میگردد که خودتان چربی های به کار رفته در این ناحیه از بین برود و چهره جوان و شاداب به خود بگیرد.

به کسانی که پوست نواحی دور و برشان شروع می‌شود و افتاده می‌شود می‌توان از این روش برای رفع کردن مشکلات ایجاد شده استفاده نمایند.

تزریق ژل و فیلر در نواحی مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد از انواع ان میتوان به تزریق فیلر ذز صورت و دست ها اشاره کرد.

برای مثال تزریق فیلر زیر چشم یک روش بسار موثر و پرطرفدار است که امرزه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین با تزریق ژل به دست ها میتوانید جوانسازی دست انجام دهی که در سنین بالا بسیار کاربردی است.

مزیت ها و معایب تزریق ژل خط خنده

مزیت ها و معایب تزریق ژل خط خنده
مزیت ها و معایب تزریق ژل خط خنده

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های تزریق ژل برای خط خنده به جهت جوانسازی پوست تزریق ژل از با استفاده از این روش می توان تمام چین و چروک ها را از بین بردو صورت را زیبا تر کرد.

خوشبختانه این روش عوارضی جانبی بسیار کمی دارد و بعد از انجام عمل نیاز به پانسمان از تر شدن استراحت ندارد هزینه تزریق ژل خط خنده چندان زیاد نیست و شما می‌توانید بدون نگرانی از به وجود آمدن هر گونه حساسیت و عوارض بعد از آن نسبت به جوان تر شدن اقدام نمایید.

به طور کلی اگر تزریق ژل برای خط خنده در یک کلینیک معتبر زیر نظر پزشک متخصص و مجرب انجام دهیم شاهد هیچ گونه عوارضی نخواهد بود.

اما می ‌تواند بدنتان نسبت به این مواد حساسیتی ایجاد کند همچنین امکان دارد بعد از تزریق شده در دو طرف قسمت هماهنگ نباشد و نامتقارن به چهره تا بدهد توجه کن که می نماید.

در صورت انجام تزریق توسط فردا غیرمتخصص بروز پیدا می‌کند پس حتما قبل از انجام تزریق راجع به برند پزشک و کلینیک تحقیق کنید.

محل تزریق ژل به خط خنده

مهمترین مرحله برای تزریق ژل خط خنده انتخاب یک محیط بسیار مناسب و مجرب است که دارای تجربه بالایی در زمینه زیبا شناسی چهره حرف داشته باشد در صورتی که انجام این مرحله دقت به عمل نیاورد و نگرانی هایی می تواند در شما شود.

در پی آن کاربرد یکی از عوارض برایتان به وجود بیاید اگر در انتخاب کلینیک تان نزدیک یک پزشک ماهر بروید و عوارض را به  صفر می رساند و پیش از مراجعه به کلینیک حتماً با پزشک پرسنل به یک مشاوره داشته باشید.

در رابطه با داروهایی که مصرف می کنید بیماری هایی که دارید یک شرح حال به او بدهید تا شما را راهنمایی کند و مناسبت پوست شما را برایتان انتخاب نمایند تا پزشک مهلت از را مشخص می‌کند و آنها را ضدعفونی می نامید و بی‌حس می‌کند.

در مرحله بعد نیز تزریق شد با دوم شخص در محل های تزریق انجام خواهد شد عمل تزریق ژل برای خط خنده خیلی طولانی نیست.

استراحت های خاصی ندارد به همین دلیل بلافاصله بعد از طریق می توان از منطقه خارج شوید و فعالیت‌های روزانه‌تان را از سر بگیرید

عوارض احتمالی که برای تزریقات ممکن است به وجود بیاید این است که باید به این درصد موجب کلینیک های معتبر برای تزریق ژل خط خنده استفاده از ژل مرغوب هیچگونه عوارضی نخواهد داشت.

منظور از عوارض همان التهابات  کوتاه مدت قرمزی و تورم است که معمولا  در صورت مراقبت صحیح استفاده از کمپرس سرد در زمان مشخص میشود.

خوشبختانه پزشکانی که در کلینیک‌های باتجربه و باسابقه هستن این مهارت را دارند برندها را کاملا می شناسد و می داند که چه برندی و بیش از نیمی از بدن و مناسب تر از به همین دلیل تزریق ژل خط خنده در این مراکز که دارای تجربه و سوابق درخشانی هستند هیچ گونه عوارضی را به دنبال نخواهد داشت.

اگر برای تزریقات آن به آرایشگاه و سالن‌ های زیبایی مراجعه کنید صددرصد مشکلاتی مثل سوزش التهاب کاهش کبودی تورم های طولانی مدت بروز حساسیت فلج اعصاب صورت گلوله و سفت شدن  در قسمتی از پوست تغییرات چهره و نامتقارن شدن پوست صورت را در پی خواهد داشت.

توصیه هایی که بعد از تزریق به شما عزیزان می شود این است که تمامی مشکلاتی که دارید را حتما با پزشک در میان بگذارید.

از داروهای رقیق کننده خون حداقل یک هفته قبل از تزریق استفاده نکنید این گام مراجعه برای تزریق هیچ گونه مواد آرایشی بر روی پوست تان نباشد.

محل تزریق ژل به خط خنده بسیار مهم است و باید توسط افراد متخصص صورت گیرد. محل تزریق ژل به خط خنده بایدمشخص شود.