تلفن مطب : 26600793-021

بوتاکس زیر بغل چیست؟

بوتاکس زیر بغل چیست؟

بوتاکس زیر بغل یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از تعریق بیش از حد در بدن است؛ که توسط نهاد های رسمی و سازمان ها مورد تایید قرار گرفته است.

انجام این فرآیند باعث می ‌شود که قدرت عروق در ناحیه زیر بغل تعریق بیش از اندازه  خود را متوقف کنند همین افراد تلاش می‌کند تا از فرایند تعریق بیش از اندازه بدن جلوگیری نمایند.

در برخی از افراد استفاده از محصولات بهداشتی مثل دئودورانت ها برای جلوگیری نمودن از افزایش عرق یا دست‌کم جلوگیری کردن از پخش بوی نامطبوع بسیار کارآمد هستند.

اما نمی‌توانند در برخی از مواقع پاسخگو افراد باشند و در برخی اوقات امکان دارد غدد تولید شده عرق آنقدر فعال باشند که مواد بهداشتی معمولا پاسخگوی نیاز افراد نباشند در این مواقع متخصصین انجام فرایند بوتاکس را معمولاً پیشنهاد می کند.

در پاسخ به یکی از افراد که می گوید بوتاکس زیر بغل چیست باید بگویم که این کار یک روش درمانی است که به واسطه سازمان های جهانی بهداشت و سازمان های غذا و داروی آمریکا تایید شده است.

باعث میشود فرایند ترشح مواد شیمیایی به واسطه غدد تعریق کم شود که در نتیجه نهایی ۸۰ درصد از عرق را کم میکند.

بوتاکس زیر بغل برای کم کردن تعریق از روش کنترل سیستم عصبی و تاثیر بر روی آن استفاده می‌کنند این فرایند باعث می‌شود تا انتقال دهنده های عصبی تغییر عملکرد بدهند و همین موضوع باعث می‌شود تا فرد دیگر مثل سابق چالش هایی مثل عرق کردن بیش از اندازه در قسمت زیر بغل مواجه اند.

در حقیقت قابل تزریق حاوی ماده‌ای به نام سولانیوم هست که یک نوع سم می باشد و یک نوع باکتری تولید می کند روش تزریق بوتاکس زیر بغل عملکرد خاصی دارد که بر روی انتقال دهنده های عصبی تاثیر می گذارد.

در نهایت باعث می گردد که غدد تعریق نسبت به دستور های مغز به شکل متفاوتی عمل کند که همین موضوع روند عرق کردن و ترشحات در ناحیه زیر بغل تاثیر مثبت بگذارد و باعث شود نتیجه آن مثبت باشد.

بوتاکس زیر بغل چه فوایدی دارد؟

بوتاکس زیر بغل چه فوایدی دارد؟
بوتاکس زیر بغل چه فوایدی دارد؟

بوتاکس کاربرد های متفاوتی در زمینه زیبایی دارد که از انها میتوان به تزریق بوتاکس لب، دورچشم، پیشانی و غیره

اما بوتاکس علاوه بر کاربرد زیبایی جنبه درمانی نیز دارد.

در رابطه با فواید بوتاکس زیر بغل می توان گفت که این روش درمان در قسمتهای زیر بغل است که انجام آن باعث می گردد و افراد عرق به شکل عادی را تجربه کنند و دیگر نگران افزایش میزان عروق تعریق بیش از اندازه شان نباشد.

مواردی مثل استرس هیجان اضطراب های بیش از حد باعث می شود افراد بیش از اندازه تعریق را تجربه کند از طرف دیگر مصرف برخی از داروها و مواد شیمیایی امکان دارد باعث به وجود آمدن اختلالات در بدن شود.

علاوه بر این موارد یکی دیگر از فواید بوتاکس در قسمت زیر بغل رفع عوارض ناشی از وجود آمدن برخی از بیماری ها و اختلالات دیگر می باشد.

این بیماری ها امکان دارد باعث به وجود آمدن برخی از مشکلات جانبی مثل تعریق بیش از اندازه شوند که پرکاری تیروئید یکی از همین بیماری ها به حساب می آید.

آیا بوتاکس زیر بغل عوارض دارد؟

تمامی افرادی که تمایل به انجام فرایند بوتاکس را دارند باید از عوارض آن باخبر باشند و همین دلیل یکی از سوالات مهمی که در این زمینه به وجود می‌آید این است که عوارض بوتاکس زیر بغل چیست.

معمولاً را در زمان مراجعه به پزشک های متخصص اولین سوالی که می پرسند همین است در میان بسیاری از افراد این سوال برایشان بسیار حائز اهمیت است حقیقت این است که تزریق بوتاکس می تواند عوارض جانبی عمومی و خاصی را برای قسمتی از بدن به همراه داشته باشد.

برخی از عوارض این فرآیند درمانی به صورت عمومی می تواند بر عملکرد بدن تاثیر گذار باشد و برخی دیگر از آنها صرفاً بر روی ناحیه مشخصی از بدن و به خصوص ناحیه تجربه شده تاثیر منفی می‌گذارد در این عوارض یکی از مهم ترین معایب بوتاکس برای زیربغل است.

در صورتی که فردی در رابطه با این عوارض بوتاکس سوال داشت و باید با پزشک صحبت کند.

در رابطه با ضعف عضلانی در ناحیه تزریق مشکلات بینایی سردرد سرگیجه خشک شدن دهان خستگی از دست رفتن کنترل مثانه و نشانه های پوستی مثل اگزما کهیر سخت شدن تنفس غذا خوردن دشوار صحبت کردن با مشکل و مشکلات دیگری می توانند همه اینها از عوارض بوتاکس باشد که البته بسیار نادر هستند.

مراقبت های بعد از بوتاکس زیر بغل

تزریق بوتاکس مانند تمامی فرآیند های پزشکی انجام برخی از مراقبت های بعد از انجام نیاز دارد.

از جمله مراقبت های بعد از بوتاکس زیر بغل می توان به خودداری از انجام فعالیت های سنگین بلند مدت و سخت و همچنین عدم رفتن به حمام های آب گرم بعد از تزریق می توان اشاره نمود.

البته این تمام ماجرا و محدودیت ها نیست و  افرادی که اقدام به تزریق بوتاکس می کند باید بداند که تمام این کار را باید رعایت کنند و آنها اضافه بر همه اینها باید قبل از تزریق بوتاکس دستورالعمل هایی که پزشک آنها می‌دهد را رعایت کند.

به عنوان مثال کسانی که تمایل به تزریق بوتاکس را دارند تا سه چهار روز قبل از انجام این کار تزریقاتی نباید اقدام تراشیدن اصلاح مو های زیر بغل کنند.

استفاده از برخی از نوشیدنی ها و خوراکی ها و مواد مصرفی مثل سیگار و الکل می‌تواند در نتیجه بوتاکس تاثیر بگذارد و قبل از انجام آن نمایند این کار را انجام بدهند مراقبت های بعد از بوتاکس زیر بغل و پیچیده نیستند و فرد باید یکسری دستورالعمل‌های پزشکی را رعایت کنند تا مشکلاتی گریبان گیر نشود.

روش تزریق بوتاکس زیر بغل

نقاط تزریق بوتاکس در زیر بغل و نواحی که مضر کم کردن تعریق می‌شود متفاوت هستند .

تزریق بوتاکس برای کنترل ترک می تواند در ناحیه پا دست سینه صورت کشاله ران را غیر قابل انجام باشد.

که هر یک از آنها فواید و عوارض خاص خود را دارند البته باید به یاد داشته باشید، که تزریق در برخی از نواحی مثل دست و پا و درد شدید همراه است از طریق دیگر نتیجه قابل توجهی هم ممکن است به همراه نداشته باشد.

با این حال پزشک متخصص امکان دارد و در برخی از شرایط که یکسری شرایط خاص آن را دارد به افراد بوتاکس در آن نواحی را پیشنهاد کنند.

البته قبل از انجام این فرایند پزشک متخصص وظیفه دارد که فرد را در به‌خوبی معاینه کند و بعد از بررسی های لازم به این فرآیند را بعد از انجام این کار از تمامی عوارضش باخبر کند.

قیمت بوتاکس زیر بغل

قیمت بوتاکس زیر بغل
قیمت بوتاکس زیر بغل

قیمت نسبتاً بالای فرایند بوتاکس در زیر بغل یکی از معایب است که این بوتاکس به همراه دارد.

ترفند این است که تزریق بوتاکس در این قسمت شاید آنها آنقدر هم گران نباشد اما استفاده از مواد بهداشتی را رعایت یکسری نکات معمولا برای بسیاری از پزشکان به عنوان یک راهکار موقت است که حالت تهوع می ندارد توصیه می شود به سراغ فرایندهایی بروید که ارزان‌تر هستند.

از طرف دیگر تزریق بوتاکس نمی تواند به صورت مستقیم بر روی تمامی نواحی بدن انجام شود و برخی از نقاط خاص نیز صرفاً با تایید پزشک قابل انجام خواهد بود.

البته باید یادآور شود که بوتاکس قیمت آنجلا زیادی هم ندارد و برای دریافت این خدمات می توان با مراکز معتبر ارائه دهنده این خدمات درمانی تماس بگیرید.

قیمت بوتاکس در زیر بغل متاثر از چند فاکتور است به چند عامل بستگی دارد از مواد اولیه مورد استفاده و کیفیت آنها گرفته تا مرکز تخصصی که با آن مراجعه می‌کنیم و خدمات تزریق و امکاناتی که در اختیار افراد متقاضی قرار می‌دهید.

میزان تخصص پزشک و تکنسین‌ها همگی بر روی قیمت تزریق بوتاکس زیر بغل تاثیرگذار هستند با توجه به این موضوع پیشنهاد می‌شود که حتماً از خدمات ویژه ارائه شده در مراکزی استفاده کنید که امکانات لازم را با بهترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

موارد گفته شده در رابطه با قیمت تزریق بوتاکس امکان دارد؛ باعث نگرانی برخی از افراد شود.

تا بر اساس آن این سوال برای آنها وجود دارد که هزینه بوتاکس زیر بغل چقدر است و می خواهند معمولاً در رابطه با قیمتهای نهایی اطلاعات لازم را کسب کنند بسیاری از مراکز معتبر ارائه دهنده خدمات بوتاکس زیر بغل قیمت خدمات را با احتساب تخفیف ها در بازه زمانی خاصی ارائه می دهند.

با توجه به این موضوع توصیه می گردد و در این دوره‌ها اقدام به تزریق بوتاکس کنید.

بوتاکس زیر بغل و تزریق آن یکی از حساس ترین روش ها برای پزشکان است به همین دلیل بهتر است تحت نظارت پزشک متخصص این کار را انجام بدهید و خدمات را دریافت کنید و در آینده دچار مشکلات مرتبط با آن نشوید.

اگر نزد افراد غیر متخصص در این زمینه بروید و یا کسانی که مهارت و تجربه کافی را در این زمینه ندارند؛ مشکلات زیادی گریبانگیر شما می‌ شود.

برخی از افراد خدماتی را ارائه می‌دهند که در آن هیچ متخصص و مهارتی ندارد و همین موضوع باعث می‌شود و آنها با قیمت های بسیار پایین تر است انتظار امکانات و خدمات مورد نظرشان را ارائه دهند.

باید در نظر بگیرید که انجام فرآیند تزریق بوتاکس باید توسط متخصصین حرفه ای در این زمینه انجام گیرد تا مشکلات و چالش‌های ناشی از استفاده مواد اولیه نامرغوب یا عدم تزریق صحیح برای آنها به وجود نیاید.

از طرف دیگر باید در نظر بگیرید که خدمات تزریق بوتاکس در مرکز رسمی ارائه دهنده این خدمات آنچنان هم گران و دور از دسترس نیست و بنابراین توصیه می شود حتماً نزد مراکز که کاملا مجوز دارند و تخصص لازم را دارند و بهداشتی هستند مراجعه کنید و تمامی خدمات پوستی تان را نزد بهترین کلینیک انجام بدهید.

درمان دائمی عرق زیر بغل

درمان دائمی عرق زیر بغل
درمان دائمی عرق زیر بغل

هایپر هیدرو زیس یک اصطلاح پزشکی است که جهت کم کردن تعریق های بیش از حد استفاده می شود.

به هرگونه تعریق غیر طبیعی می گویند که از جمله آنها می‌توان به طریق در دمای معمولی هم اشاره کرد.

افراد مبتلا به این وضعیت معمولاً همیشه لباس هایشان خیس می شود و یا عرق بدن آنها زیاد می شود از این دارو ها استفاده می کنند.

داروهای ضد تعریق هیچ گونه تاثیر نمی گذارد تزریق بوتاکس زیر بغل درمانی جدید برای افراد است که به این عارضه مبتلا شدند.

درمان تعریق در زیر بغل با تجربه بوتاکس برای کسانی که مصرف دارو های ضد تعریق تاثیر چندانی ندارد؛ توصیه می شود.

سازمان غذا و دارو انجام فرآیند بوتاکس برای این افراد تایید می‌کند که در ناحیه زیر بغل شان دچار تعریق شدید هستند علاوه بر آن امکان دارد از این فرد در خارج از محدوده تجویز و جهت کم شدن تعریف در نواحی دیگر استفاده گردد.

از جمله بوتاکس های دیگر می‌توان به دست کف پا و صورت هم اشاره نمود.

بوتاکس با بستن اعصاب فعال کننده غده های عرق تاثیر آن خود را بنیان ها به جا می گذارد به صورت طبیعی زمانی که دمای بدن افزایش پیدا می کند سیستم عصبی غده های عروق را فعال می نماید این فرآیند می باشد که بدن به واسطه آن به صورت خودکار دمای خود را کم می کند.

در افراد متعلق به هایپر دوزیست اعصاب این مدت فعال هستند تزریق مستقیم بوتاکس به نواحی دارای تعریق شدید سبب فلج شدن اعصاب بیش فعال در قسمت می گردد.

زمانی که اعصاب دارد رساندن پیام از طریق این باشند طریق روح نمی‌دهد لازم به ذکر است بوتاکس تنها در نواحی تزریق از طریق بیش از حد جلوگیری می کند.

در حال حاضر تزریق بوتاکس زیر بغل تنها به جهت درمان تعریف ناحیه زیر بغل تایید می گردد.

تحقیقات بیان می کند که بوتاکس در درمان تعریق بیش از حد در نواحی زیر بغل بسیار موثر است پزشکان از این فرآیند جهت درمان تعریق در نواحی دیگر بدن هم استفاده می کنند در ۸۰ تا ۹۰ درصد موارد درمان تعریق کف دست موفق عمل کرده است.

با وجود نتایجی فرایند به اندازه درمان تعریق زیر بغل ماندگار نخواهد بود به همین دلیل تحقیقات و تحقیقات بیان می کند که بوتاکس طریق ناحیه پیشانی را تا ۷۵ درصد تعریق کم می کند و نتایج آن تا پنج ماه دوام خواهد داشت.

محققان بر این باور هستند که بوتاکس می‌تواند در کاهش تعریق کف پا موثر باشند و مواردی که باید در نظر بگیرید این است که تزریق و در ناحیه کف پا نسبت به نواحی دیگر بسیار دردناک تر است.